SNAP CALL NATÁČÍ KLIP! PŘIJĎTE SE PODÍVAT!

0

Úspěšná turnovská kapela Snap Call se rozhodla ve spolupráci s režisérem Martinem Linhartem natočit profesionální hudební videoklip. Samotná akce začne na parkovišti u autobusového nádraží 12. září v 17.00 hodin, kdy se sjede asi 25 amerických automobilů ze 60. let. Celou další hodinu si může veřejnost vozidla fotografovat a detailně prohlédnout. Přesně v 18.00 pak začne spanilá jízda Turnovem. Automobily se tak představí i v centru města. Od 20.00 je plánováno samotné natáčení klipu. Krom stylových aut se na klipu bude podílet i 30členný kompars v podobě krásných slečen. Natáčení bude doprovázet profesionální štáb, technika i kulisy.

Režie se ujme Martin Linhart alias Marty (www.marty68.com), který spolupracoval například s Karlem Gottem, kapelou Eddie Stoilow nebo Annou K. Finanční podporu na nákladný projekt shání kapela zejména prostřednictvím internetových stránek startovac.cz, kde si může potenciální přispěvatel vybrat za svou podporu i adekvátní odměnu.

Kapela Snap Call existuje od září roku 2012 a funguje ve složení: David Hlůže – zpěv, baskytara, Vojtěch Kořínek – zpěv, el. kytara, Lukáš Václavík – zpěv, el. kytara a Vítek Jíra – bubny. Skupina má za sebou mnoho úspěšných koncertů a jako svou inspiraci uvádí kapely The Black Keys, Artic Monkeys či zpěváka Jacka Whitea. Její styl je pak zajímavou směsicí rock’n’rollu, blues, hardrocku a punku.

Přijďte se podívat a podpořte natáčení klipu!

www.bandzone.cz/snapcall
www.facebook.com/thesnapcall

Vojtěch Kořínek, snapcallband@gmail.com

Související články (celkem 6)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.