SNAP CALL VYPOUŠTÍ SVŮJ DRUHÝ KLIP!

0

Turnov, 13. července 2016: Snap Call jedou a nedají se zastavit – nový videoklip kapely je venku! Od výhry v soutěži Skutečná liga na konci roku 2015 kapela nezahálela. Kluci se vrhli do studia nahrát nový materiál, soutěžili o hraní na polském WOODSTOCKU, vybojovali skvělé umístění mezi TOP 3 v konkurzu o předkapelu AC/DC, díky výhře v SL zahráli na velkých scénách známých českých festivalů (Okoř se šťávou, Jam Rock nebo Basinfire fest) a navíc stihli natočit nový videoklip k jednomu ze svých aktuálních songů.

Na podzim 2015 natočila kapela debutový klip k písni She`s on fire s týmem Martina Linharta (68 Pictures) ve velkém stylu, nechyběly americké koráby dálnic a spousta sexy slečen. Pro rock`n`rollovou skladbu Blueberry (Singl 2016) však kluci vsadili na jednoduchost a přímý tah na branku klipem na jeden záběr, ve kterém může fanoušek vidět v podstatě veřejnou zkoušku kapely. Autorem videa je Filip Šolc (PHILIPP SCHÖLTZ), který je, stejně jako členové kapely, z Turnova.

201607132131_vakci_172_016_snap

„Byla to super zkušenost, udělali jsme klip s minimálním rozpočtem, do kterého se otiskla základní idea – zachytit kapelu při hraní. Filip se toho zhostil výborně, samozřejmě nám taky pomohlo pár koček s dotvořením atmosféry, a klip byl na světě,“ komentuje natáčení zpěvák kapely David. „V březnu ve studiu jsme nahráli víc věcí, takže na podzim bychom chtěli natočit ještě jeden klip, tentokrát k písni Heartbreaker“.

Kapela Snap Call existuje od roku 2012 a funguje ve složení: David Hlůže, Vojta Kořínek, Lukáš Václavík a Vítek Jíra. Kluci za sebou mají již mnoho úspěšných koncertů a jako svou inspiraci uvádějí kapely The Black Keys, Jacka Whitea nebo klasičtější Rolling Stones. Jejich styl je pak zajímavou směsicí rock’n’rollu, blues a hardrocku. Více na www.snapcall.cz.

Související články (celkem 6)

Sdílet

Autor článku

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.