SNAP CALL VYPOUŠTÍ SVŮJ DRUHÝ KLIP!

0

Turnov, 13. července 2016: Snap Call jedou a nedají se zastavit – nový videoklip kapely je venku! Od výhry v soutěži Skutečná liga na konci roku 2015 kapela nezahálela. Kluci se vrhli do studia nahrát nový materiál, soutěžili o hraní na polském WOODSTOCKU, vybojovali skvělé umístění mezi TOP 3 v konkurzu o předkapelu AC/DC, díky výhře v SL zahráli na velkých scénách známých českých festivalů (Okoř se šťávou, Jam Rock nebo Basinfire fest) a navíc stihli natočit nový videoklip k jednomu ze svých aktuálních songů.

Na podzim 2015 natočila kapela debutový klip k písni She`s on fire s týmem Martina Linharta (68 Pictures) ve velkém stylu, nechyběly americké koráby dálnic a spousta sexy slečen. Pro rock`n`rollovou skladbu Blueberry (Singl 2016) však kluci vsadili na jednoduchost a přímý tah na branku klipem na jeden záběr, ve kterém může fanoušek vidět v podstatě veřejnou zkoušku kapely. Autorem videa je Filip Šolc (PHILIPP SCHÖLTZ), který je, stejně jako členové kapely, z Turnova.

201607132131_vakci_172_016_snap

„Byla to super zkušenost, udělali jsme klip s minimálním rozpočtem, do kterého se otiskla základní idea – zachytit kapelu při hraní. Filip se toho zhostil výborně, samozřejmě nám taky pomohlo pár koček s dotvořením atmosféry, a klip byl na světě,“ komentuje natáčení zpěvák kapely David. „V březnu ve studiu jsme nahráli víc věcí, takže na podzim bychom chtěli natočit ještě jeden klip, tentokrát k písni Heartbreaker“.

Kapela Snap Call existuje od roku 2012 a funguje ve složení: David Hlůže, Vojta Kořínek, Lukáš Václavík a Vítek Jíra. Kluci za sebou mají již mnoho úspěšných koncertů a jako svou inspiraci uvádějí kapely The Black Keys, Jacka Whitea nebo klasičtější Rolling Stones. Jejich styl je pak zajímavou směsicí rock’n’rollu, blues a hardrocku. Více na www.snapcall.cz.

Související články (celkem 6)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.