SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT JANY URIEL KRATOCHVÍLOVÉ

0

V sobotu 12. listopadu se mohou zájemci těšit na opravdovou hudební lahůdku. V prostorách lokomotivního depa Turnov vystoupí legendární zpěvačka JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ s kapelou Illuminati.ca. Jana Kratochvílová je dostatečně známá předlistopadovému publiku (Stíny kapradiny, Copánky…), po emigraci našla druhý domov v Londýně a na tamní hudební scéně. Její vystoupení jsou nezaměnitelná, spojují dřívější hity a novými skladbami, její koncerty jsou známé snahou o perfektní zvuk i výkon muzikantů. Důležité je i vizuální provedení, zpěvačka dokáže publikum někdy až příjemně šokovat svými kostýmy a převleky.

Na otázku, jestli nyní žije více v Praze, Londýně či Berlíně, Jana Kratochvílová odpověděla, že se v poslední době snaží držet si odstup od okolních kulis a vrátit se zpět do našich spirituálních center. Nicméně, stále hraje a vystupuje. Koncertuje ve velkých sálech, koncertních halách i malých klubech. „Jde nám hlavně o kvalitu provedení, máme skvělou kapelu s legendou Georgem Hrubešem, publika si všude ceníme stejně. Fanoušci uslyší jak naše superhity v rockové podobě, tak i novou tvorbu, které říkáme quantum rock. Je fakt, že v lokomotivních depech jsme toho moc nenahráli, o to víc se do Turnova těšíme,“ uvedla Kratochvílová. Ta v současnosti společně s kapelou dokončuje nové album New Bohemians, které bude mít premiéru na předvánočním koncertě v pražském Paláci Akropolis 16. prosince. Se studenty FAMU chystá výstavu art-music-image, další nové hard-core album hlavně pro britské fanoušky má spatřit světlo světa v příštím roce.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY
Chcete získat volné vstupenky na koncert Jany Uriel Kratochvílové v turnovském lokomotivním depu? Vyjmenujte alespoň tři její hity. Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 10. listopadu do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Kratochvílová“. Vylosováni budou celkem tři výherci, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na koncert.

Související články (celkem 4)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.