MAŠKOVKA MÁ ZA SEBOU PRVNÍ LETOŠNÍ TROPICKÝ VÍKEND

0

O víkendu 19. a 20. června Česko ovládly tropické teploty. Zažili jsme i tropické noci, kdy teplota neklesla pod 20 stupňů. V pátek 18. června v turnovské Maškovce uspořádali první letošní noční koupání. Podle manažera areálu Tomáše Špinky na koupaliště v pátek přišlo 632 lidí a dalších 54 využilo nočního koupání. Sobotní návštěvnost byla 950 osob a v neděli zde přivítali 1 128 návštěvníků.

„Všechny doprovodné služby v areálu jsou již v provozu, fungují půjčovny šlapadel, minigolf a vše jako v hlavní sezoně. Z animačních programů se návštěvníci od 1. července mohou těšit na lego, deskové hry, turnaje, připravujeme programy pro nejmenší děti a další osvědčené aktivity loňského roku. Pravidlem během nočního koupání v létě by se mělo stát hraní písniček s DJ,“ přibližuje Špinka.

Od dnešního dne je areál až do konce sezony otevřen denně od 9.00 do 20.00 hodin. Jak to na koupališti aktuálně vypadá, se můžete podívat ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=meUtwDS6fVk

(Snímky jsou z neděle 20. června, mladé maminky na titulní fotografii přijely s dětmi z Liberce, v Turnově se jim líbí atmosféra koupaliště.)

…ukazatel venkovní teploty u vstupu do areálu v neděli odpoledne

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.