VYPSANÁ FIXA, MŇÁGA A ŽĎORP A TŘI SESTRY. STARTUJE ROCKOVÉ JARO

0

Je to tady, avizované rockové jaro na Turnovsku, které vyvrcholí květnovým rockovým festivalem na Frýdštejně, začíná. V sobotu 9. března čeká fanoušky v KD v Pěnčíně dvojkoncert kapel Vypsaná Fixa a Mňága a Žďorp. Vypsaná fixa se mj. objevila v nominacích Českého lva za hudbu k filmu Bohdana Slámy Čtyři slunce, KD v Pěnčíně bude zastávkou na jejich jarním turné. Kultovní kapelu Mňága a Žďorp snad není ani třeba představovat. V pátek 15. března v Pěnčíně zahraje další legenda – Tři sestry! Vstupenky jsou již v předprodeji v síti Ticketstream a v Turnově dále v infocentru na náměstí a v trafice U Vildy ve Skálově ulici.

CHCETE VYHRÁT VSTUPENKY NA KONCERT VYPSANÉ FIXY, MŇÁGY A ŽĎORP A TŘÍ SESTER?
Pořadatelé do soutěže věnovali celkem deset volných vstupenek. Tři výherci obdrží vždy dvě volné vstupenky na koncert VYPSANÉ FIXY, MŇÁGY A ŽĎORP a dva výherci získají po dvou vstupenkách na koncert TŘÍ SESTER.
Do losování o volné vstupenky postoupíte velmi jednoduše, stačí, abyste do středy 6. března do 16.00 hodin na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) doručili v písemné formě (nikoli e-mailem!) odpověď na jednoduchou otázku: Přičleňte správně k danému zpěvákovi kapelu. Márdi (…), Petr Fiala (…) a Lou Fanánek Hagen (…). Výhercům budou vstupenky předány osobně ve čtvrtek 7. března.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.