Víkendové pozvánky

0

Kapela ZA-BEAT! pořádá v pátek na Střelnici poslední koncert. V sobotu můžete jít „uklízet Česko“, večer potom na Střelnici proběhne maškarní bál se skupinou M.T.O. Ze sportu je v nabídce házená a fotbal.

Pátek 5. dubna
* ZA-BEAT! & ROZUMBROTHERS. Kapela ZA-BEAT! vás zve na své poslední veřejné vystoupení. Po pětadvaceti letech působení na hudební scéně s výhradně vlastní tvorbou končí svou existenci. Přijďte se s nimi rozloučit i vy! Jako host vystoupí kapela Rozumbrothers, hrající od roku 2012 hudbu na pomezí rocku a popu s příměsí triphopu, folku a funku. Malá (domácí) scéna, koncert. Kavárna KUS od 20.00 hodin. Vstupné dobrovolné.

Sobota 6. dubna
* BURZA SBĚRATELŮ. Klub filatelistů Turnov pořádá v KC Střelnice od 8.30 do 11.00 hod. burzu sběratelů pohlednic, filatelie, mincí a ostatních sběratelských oborů.
* UKLIĎME SVĚT, UKLIĎME ČESKO. Celorepubliková akce zaměřená na úklid černých skládek. Připojí se i Turnov – akce pro širokou veřejnost. Jedná se o sběr odpadů za sídlem Technických služeb. Zájemci se sejdou u železničního mostu – GPS souřadnice – 50.5818553N, 15.1484589E. Uklízet budou pozemky pod železničním mostem a dál podél toku Jizery. Prostor za sídlem Technických služeb Turnov od 10.00 do 12.00 hodin.
* PRODEJNÍ VÝSTAVA RUČNÍCH PRACÍ A KREATIVITY proběhne od 10.00 do 17.00 hodin v prostorách OÚ Karlovice (Přáslavice).
* TURNOVANKA hraje k tanci i poslechu v „hasičárně“ v Daliměřicích. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.turnovanka.cz.
* MAŠKARNÍ BÁL. K tanci a poslechu hraje pražské M.T.O. Universal. Přijďte si zatančit na vystoupení nejoriginálnějšího hudebního seskupení této země, které pro vás s nadhledem a napříč žánry zmapuje hudební scénu od 60. let do současnosti. V podání Františka Skály, Tomáše Hanáka, Zdeňka Lhotského, Lenky Vychodilové a dalších známých umělců uslyšíte pestrou směsici písní od Elvise Presleyho a Toma Jonese přes Franka Sinatru a Pavla Lišku až po Janu Kratochvílovou a Hanku Zagorovou. Vstup v maskách velmi vítaný! Maškarní bál pro dospělé. KC Střelnice od 20.00 hodin. Vstupné v předprodeji 240 Kč, na místě 300 Kč.

 

Sportovní pozvánky:

Sobota 6. dubna
* HÁZENÁ, II. liga žen: TJ Turnov – Spartak Ústí nad Labem. Začátek v hale TJ v 16.00 hodin. Od 14.00 hodin zde změří síly mladší dorostenky TJ Turnov s HC Háje.
* FOTBAL / I. A třída: Jenišovice – Hejnice (16.30), I. B třída: Přepeře B – Roztoky (10.30), Pěnčín – Stráž n. N. (16.30), Semilsko-OP: Mírová – Libštát (16.30).

KULTURA, KINA, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.