Víkendové pozvánky

0

Dnes country večer na Střelnici, v sobotu se hraje fotbal a volejbal, dojde na další vítání občánků, v divadle proběhne dětské představení, na Daliměřicích zahraje dechovka a večer na Střelnici bude metalový. V neděli se uskuteční připomínka 20. výročí sboru v Markově domě Na Sboře ve Skálově ulici, v Tatobitech je připravena beseda s Monikou Absolonovou…

Pátek 15. října
* BODLÁK. Country večer v podání oblíbené turnovské kapely. Malá (domácí) scéna, kavárna KUS na Střelnici od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Sobota 16. října
* VÍTÁNÍ DO ŽIVOTA. Další vítání nových občánků města Turnova ve spolupráci s matrikou městského úřadu. KC Střelnice od 9.00 hodin.
* O CHALOUPCE Z PERNÍKU. Klasická pohádka o tajemné chaloupce postavené jenom ze sladkého perníku.
Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla! Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin, vstupné 100 Kč.
* VOLEJBAL, Krajský přebor, muži: TJ Turnov – TJ Vysoké n. Jizerou. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 11.00 a 15.00 hodin.
* FOTBAL / ČFL: Přepeře – Liberec B (10.30), KP: Rovensko – Desná (15.30), Sedmihorky – Skalice (15.30), I. A třída: Sokol Pěnčín – Kr. Studánka (15.30), I. B třída: Přepeře B – Plavy (14.00), Jenišovice – Držkov (15.30), OP-Semilsko: Turnov B – Nová Ves (15.30).
* TANEČNÍ ODPOLEDNE v „hasičárně“ na Daliměřicích. K poslechu a tanci hraje Turnovanka a její hosté. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.turnovanka.cz.
* TARANIS. Turnovská rock-metalová skvadra představí svou tvorbu. Malá (domácí) scéna, kavárna KUS na Střelnici od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Neděle 17. října
* 20 LET OBNOVY STAROBRATRSKÉHO SBORU. Ochranovský sbor při ČCE v Turnově – Unitas fratrum, zve na sborový den k 20. výročí působení v Markově domě ve Skálově ulici.
Program:
9.30 – bohoslužby, slouží sestra Benigna Carstens – členka ředitelství Evropské kontinentální provincie
12.00 – pohoštění
14.00 – Sborová slavnost a Hody lásky, vzpomínky pamětníků (film a fotografie), výhled do budoucnosti – život sboru v dalším dvacetiletí, pozdravy hostů.
* Obec Tatobity zve do Kulturního domu v Tatobitech na HVĚZDNÉ SETKÁNÍ, tentokrát s MONIKOU ABSOLONOVOU. Začátek v 19.00 hodin. Výtěžek ze vstupného podporuje projekt „Světýlko pro maminku“.
* FOTBAL / KP: Turnov – V. Hamry B (15.30).

Pondělí 18. a úterý 19. října
* VE STODOLE U SLEPIC. Další divadelní hit oblíbeného turnovského souboru Nakafráno. Městské divadlo Turnov vždy od 19.30 hodin, vstupné 220 Kč.

KULTURA, SPORT, KINO A VÝSTAVY

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.