Víkendové pozvánky

0

Páteční koncerty před Střelnicí a v areálu Pivovaru Rohozec, v sobotu příjemný venkovní festival na Pohoři, po oba víkendové dny je také zajímavá nabídka na Hrubém Rohozci a na Troskách, v sobotu do Českého ráje vyjede parní vlak, v neděli přes den na Dlaskově statku hrají loutkáři dětem. Na zámku Hrubá Skála je výstava korunovačních klenotů (ZDE). Na Valdštejně můžete vidět kostýmy z českých filmových pohádek (ZDE).

Pátek 4. srpna
* DUO BIGBAND A HOSTÉ. Jazz, swing, dixieland, funky i popové melodie v podání turnovských hudebníků Josefa Uchytila a Jindřicha Bady a jejich hostů. Turnovské léto 2017. Před Střelnicí od 19.00 hodin. Vstup volný.
* ROHOZECKÉ PRÁZDNINY: kapely Vaťák a Rouden band. Areál Pivovaru Rohozec od 20.30 hodin.

Sobota 5. srpna
* 11. POHOŘ – OPEN AIR. Hudební a divadelní festival. Náves v Pohoři (mezi Olešnicí a Kacanovy) od 16.00 hodin. Divadlo Krtek aneb Cirkus plný pohádek (plyšové divadlo Marka Sýkory, herce Naivního divadla Liberec), Kouzlení s kouzelníkem Kristiánem Kašparem, The Peanuts, Waldovy Matušky.
* PAUL SIMON – GRACELAND. Sedmé sólové studiové album amerického hudebníka, vydané v roce 1986. Poslechový večer, Turnovské léto 2017. Před Střelnicí od 19.00 hodin. Vstup volný.

Sobota 5. a neděle 6. srpna
* ZÁMEK HRUBÝ ROHOZEC: Od Mikuláše k Mikuláši. Hrané kostýmované prohlídky. Běžný výklad průvodce je oživen o scénky ze života rodiny Des Fours Walderode. Scénky můžete vidět na obou prohlídkových okruzích. Viz www.hruby-rohozec.eu.
* HRAD TROSKY: Čerti na troskách. Po roce opět vylézají čerti z děr – ukázky pekelných řemesel, čertovské divadlo, tance u pekelných ohňů, kejklíři z pekel, čertovská kapela a jarmakr v předhradí. Od 10.00 do 17.00 hod. Viz www.hrad-trosky.eu.

Kulturní servis podrobně ZDE

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.