PROSINCOVÁ VĚŠTÍRNA A TRADIČNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽ NA TÉMA, JESTLI BUDE NA ŠTĚDRÝ DEN V TURNOVĚ SNÍH

0

Ani tento měsíc nechybí na stránkách TvA „věštírna“ Vlastíka Brůčka na téma, co nás čeká a co nás nemine. Vlastík Brůček je navíc duchovní otec turnovského Amatérského pozorovacího centra, které každoročně vyhlašuje tipovací soutěž, jestli na Štědrý den bude nebo nebude sníh. Nejdříve se ale podívejme, co můžeme očekávat od posledního měsíce v roce se sedmičku na konci. Byla pro vás šťastná nebo ne?

Základní karetní výklad na prosinec podle Brůčka obsahuje karty Ďábel, Slunce, Měsíc, Poustevník a Svět. Co to znamená? „Z pohledu partnerských vztahů můžeme očekávat zejména do úplňku více neshod a napětí, možné jsou i zálety, a to zejména u osob narozených ve znamení Blíženců, Vah a Ryb. Osoby narozené v sudém letopočtu by měly zvážit vstup do manželství až po 19. prosinci, dříve jim hrozí větší riziko rozchodu,“ uvádí Vlastík Brůček. Slunce, Poustevník a Svět jsou podle něho karty pozitivní pro dobré investice a osoby, narozené ve znamení Býka a Panny mají také větší šanci získat zpět půjčené peníze, které dříve se zdály již nedobytné. Pro lehký hazard je prosinec průměrně nadějný, to znamená, že čekat máme spíše drobné výhry a ne závratné sumy. Příznivá čísla jsou 2, 12 a 14.

Co se týká počasí, tak karta Ďábel a Měsíc jsou poněkud nepříznivé, čekejme tedy větší výkyvy teplot zejména v první polovině měsíce a spíše mírnější ráz zimy. Konec prosince by měl být již více chladný. „Přestože vánoční svátky jsou obdobím pohody a radosti, spíše sklon k melancholii a depresi čekejte zejména vy, kteří jste narozeni ve Vodnáři, Panně, Raku a Beranu. Nejlepším lékem je se z toho vypovídat… Tak ať se vám vše podaří k vaší spokojenosti nejen o Vánocích, ale i v roce 2008,“ přeje Vlastík Brůček, terapeut a věštec.

VÁNOČNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽ AMATÉRSKÉHO POZOROVACÍHO CENTRA TURNOV
Do 15. prosince můžete posílat své tipy, zda letos na Štědrý den bude v Turnově sníh, či nikoliv, a to na tel. číslo 603 544 715. Ze správných tipů bude vylosován výherce, který obdrží hodnotnou knihu – Encyklopedii vesmíru. Hodně štěstí!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.