Víkendové pozvánky

0

Dva plesy na Střelnici spojené s „hotelovkou“ a jeden hasičský v Mašově, koncert v Kacanovech, v neděli karneval v Náruči. Ze sportu volejbal, futsal a fotbal…

Pátek 7. února
* MATURITNÍ PLES OAHŠ A SOŠ. K tanci a poslechu hraje Big Band ZUŠ Turnov. KC Střelnice od 19.30 hodin.

Sobota 8. února
* IL CONGELATORE – ZMRAZOVAČ (Opera mafia o třech dějstvích). Divadelní hra Il Congelatore vtáhne publikum do USA za podivných časů prohibice. Abonentní divadelní představení, Městské divadlo Turnov od 19.30 hodin, vstupné v předprodeji 320 Kč, na místě 360 Kč.
* PLES ABSOLVENTŮ A PŘÁTEL ŠKOLY OAHŠ TURNOV. K tanci a poslechu zahraje Jazzika. KC Střelnice od 20.00 hodin, vstupné 500 Kč.
* DĚDKOVÉ a THE BOBAND, KD Kacanovy od 20.00 hodin. Kapela Dědkové se představí s novým bubeníkem Lubošem Hnátem, který hrál mj. se skupinami Babalet, s Davidem Kollerem a M. Žbirkou. Posledních zhruba 15 let hrál s kapelou Bluesberry. Kapela Dědkové v současné době vystupuje ve složení: Jan „Bílák“ Bílý – zpěv, Mároš Mataš – kytara, zpěv, Miloš Marek – baskytara, Luboš Hnát – bicí a host Iveta Melíšková – klávesy. Hostem večírku bude v Turnově všeobecně známá kapela The Boband, hrající songy od Boba Dylana. Uvidíte a uslyšíte ji v nové sestavě – vedle frontmana Bobana se představí multiinstrumentalista Kuba Hlobil a za bicí zasedne jeho syn Pepa Hlobil.
* HASIČSKÝ PLES. Pořádá Sbor dobrovolných hasičů v Mašově v místní sokolovně od 20.00 hodin. Hrají Veselí pozůstalí, vstupné je 150 Kč.

Neděle 9. února
* KARNEVAL PRO NAŠE NEJMENŠÍ – OSLAVA DVACÁTIN. Tradiční karnevalové skotačení, tanečky, zpívánky a pohybové hry pro rodiny s malými dětmi. Centrum pro rodinu Náruč, Skálova 540, Turnov, www.naruc.cz. Začátek v 16.00 hodin.

Sportovní pozvánky

Sobota 8. února
* VOLEJBAL, KP I. třídy, ženy: TJ Turnov B – Bižuterie Jablonec B. Začátky v tělocvičně ZŠ Skálova v 10.00 a 13.00 hodin.
* STOLNÍ TENIS, KP1, muži: Sokol Turnov B – Sokol Bratříkov. Začátek na sále sokolovny ve Skálově ulici v 10.00 hodin.
* VOLEJBAL, krajský přebor, muži: Malá Skála – Nový Bor. Začátek v hale ZŠ v 10.00 a 13.00 hodin.
* VOLEJBAL, II. liga, muži: TJ Zikuda Turnov – TJ Lokomotiva Česká Lípa. Začátek v hale TJ ve Skálově ulici v 10.00 a ve 14.00 hodin.
* FOTBAL / příprava: FK Turnov – FK Kosmonosy (10.30), UMT.
* STOLNÍ TENIS, KP1, muži: Sokol Turnov B – Victory Liberec. Začátek na sále sokolovny ve Skálově ulici v 16.00 hodin.

Neděle 9. února
* FUTSAL, II. liga západ, muži: FC Dalmach Turnov – GMM Jablonec. Začátek v hale TJ ve Skálově ulici v 19.00 hodin.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.