HASIČI ZACHRÁNILI SOUSEDKU PŘED POŽÁREM, KOČCE UŽ NEPOMOHLI

0

Požár bytového domu v Ohrazenicích byl ohlášen na operační středisko hasičů v pátek 12. září přesně v 7:41 hodin. Kromě profesionálů na místě zasahovala i městská poloprofesionální hasičská jednotka. K požáru došlo v bytě ve 3. patře. Uvnitř se nacházela matka s malou dcerou. Požár vznikl v ložnici a postupně se rozšířil do celého bytu. Žena oheň zpozorovala v začátku a snažila se ho uhasit vlastními silami, přičemž se nadýchala jedovatých zplodin a utrpěla i další poranění.

n200809121819_zap_402_08_pozarV době příjezdu hasičů byla už i s dcerou naštěstí z bytu venku. Uvnitř hasiči nalezli kočku, která v zakouřeném bytě uhynula. „Příslušníci profesionální jednotky provedli průzkum i v okolních bytech, kam se kouř rozšířil. Z bytu nad místem požáru museli evakuovat sousedku, která ve strachu zůstala na balkoně,“ uvedla mluvčí hasičů Iva Michalíčková. Požár se podařilo dostat krátce před 8. hodinou pod kontrolu jedním vodním proudem a zásah byl ukončen po dalších 30 minutách.
Příčinou vzniku požáru byla pravděpodobně technická závada na elektroinstalaci v ložnici. Požár poškodil celý byt včetně zařízení. Výše škody se vyšplhala na dva miliony korun!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.