SOUTĚŽ: VYMYSLETE NÁZEV PRO KAVÁRNU

0

Vymyslete název pro novou kavárnu Pekárny a cukrárny Mikula a vyhrajte půl kilogramu kávy měsíčně do konce roku zdarma! Pekárna a cukrárna Mikula otevře na jaře v ulici Na Sboře u centrálního parku novou kavárnu, ve které se budou prodávat nejenom zákusky, dorty a chlebíčky, ale především zde představí unikátní pražírnu kávy. Je libo Arabicu, Robustu, nebo v jakémkoliv poměru jejich směs? Každý zákazník si tu bude moci osobně připravit svou vlastní kávu, a to od A do Z – zvolit oblast původu a druh, způsob a dobu pražení, a dokonce si vyrobit vlastní etiketu!

Jak se bude nová kavárna jmenovat? To záleží na vás! Pekárna a cukrárna Mikula vyhlašuje soutěž o nejlepší název pro kavárnu.

Své nápady společně se jménem a kontaktem zasílejte na e-mailovou adresu: soutez@pekarnamikula.cz do 26. února. Do předmětu e-mailu napište „Kavárna“.
Autoři tří nejlepších návrhů, které vybere odborná porota, získají od Pekárny a cukrárny Mikula každý měsíc půl kilogramu kávy dle vlastního složení a pražení, a to do konce roku 2015! Absolutní vítěz bude ten, jehož název nakonec kavárna ponese. (PR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.