BENÁTSKÁ! 2018, SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA HUDEBNÍ FESTIVAL

0

Od čtvrtka 26. do neděle 29. července proběhne již 26. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v České republice – Benátská! S Impulsem 2018. Festival se koná ve sportovním areálu v libereckém Vesci.

Čtvrteční večer mj. nabídne vystoupení kapel Olympic, Turbo, Jelen, Doctor PP nebo Totální nasazení. V pátek festival přivítá Dymytry, Václava Neckáře a kapelu Divokej Bill. Hvězdou večera a samotného festivalu bude britská zpěvačka Bonnie Tyler, vystoupí i německá kapela Guano Apes. V sobotu do Liberce mj. přijedou Aneta Langerová, Marie Rottrová, Xindl X, Jaromír Nohavica či Škwor. Z pohledu z Turnova nás může těšit, že mezi sobotními vystupujícími je i Payya Matys. Další info na www.benatska.cz.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL BENÁTSKÁ!
Již jedenáctým rokem (!) mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na akce pořadatele Šimmi AG. Chcete získat volné vstupenky na festival BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2018? Vyjmenujte alespoň tři hity Bonnie Tyler, která bude hlavní hvězdou letošního ročníku festivalu.
Svoji odpověď doručte e-mailem na adresu: info@turnovskovakci.cz, poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do úterý 24. července do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, telefonní číslo a obec či město, odkud jste). Na obálku či do mailu napište heslo „Benátská! 2018“. Vylosujeme tři čtenáře, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na koncert.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.