FILMOVÝ VÍKEND OPĚT PŘILÁKAL STOVKY FILMOVÝCH NADŠENCŮ

0

Filmový víkend je dlouholetou tradicí turnovského letního kina. Letošními trháky dvounočního filmového maratonu byly hlavně aktuální letní novinky Barbie a Oppenheimer. Areál letního kina dostal tematickou výzdobu a pořadatelé oblékli kostýmy. Vedle balonků nechyběl atomový výbuch nebo třeba stánek Barbieland.

První večer navštívilo Filmový víkend více než 550 diváků. Vedle dvojáku „Barbenheimer“ doplnila program i finská akční jízda Sisu. V průběhu večera se losovalo o dárky s filmovou tématikou, ale třeba také o vstupenky a občerstvení zdarma.
Sobotní noc komplikovalo počasí, nad Turnovem se od rána držel dešťový mrak, který se ani s koncem dne nehodlal přemístit, pouze měnil intenzitu deště. Mnohé návštěvníky tak počasí bohužel odradilo. I tak se atmosféra nesla ve velmi optimistickém duchu a našla se celá řada filmových nadšenců, kteří přes vytrvalý déšť absolvovali celý sobotní program. Promítaly se filmy Mission: Impossible Odplata – První část, Indiana Jones a nástroj osudu a kultovní Rambo.
„Letošní ročník bohužel značně poznamenal déšť a chladné počasí, což je velká škoda, protože se podařilo zajistit opravdu zajímavý program plný letních novinek. Bylo ale skvělé vidět, kolik filmových nadšenců v sobotu vydrželo i v konstantním dešti. Také v pořadatelském týmu jsme si letošní pokračování této skvělé tradice užili a už se těšíme na další ročník,“ komentuje akci manažer kina Pavel Krupař.
Romana Holubová, Kultura Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.