PREZENTACE PROJEKTU „REKONSTRUKCE PLOCH ZELENĚ SÍDLIŠTĚ DĚLNICKÁ“

0

Ve středu 13. ledna odpoledne se v místní „Hasičárně“ uskutečnilo setkání s občany sídliště v Daliměřicích, Dělnické ulici. Setkání bylo věnované připravované rekonstrukci zeleně. Jednání se zúčastnili projektant Ing. Josef Souček, za město Turnov starostka PhDr. Hana Maierová a místostarosta Ing. Jaromír Pekař. Z městského úřadu byly přítomny pracovnice odboru životního prostředí, komisi pro občanské záležitosti zastupovala Eva Kordová. Účast obyvatel byla potěšující, přišlo přes třicet občanů.

V úvodu byli přítomní seznámeni s inventarizací dřevin, která byla na sídlišti provedena. Projektant zvláště upozornil na některé problematické jedince. Dále představil dvě možná řešení, nad kterými probíhala diskuse.  Z celého jednání byl pořízen zápis, který je k dispozici na odboru životního prostředí a byl předán projektantovi.

Od 18. ledna bude v kanceláři odboru životního prostředí městského úřadu k dispozici veškerá dokumentace, týkající se projednávaného záměru. Informace budou dostupné také na webových stránkách města. Občané mají možnost podávat své připomínky k projektu až do 10. února, a to písemně na adresu: Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí, Antonína Dvořáka 335, 511 22 Turnov nebo na podatelnu městského úřadu, případně elektronicky na adresu: h.mala@mu.turnov.cz . Prosíme občany, pokud je to možné, aby své připomínky podávali za celý bytový dům.

Více o dalších besedách s občany na téma zeleně v turnovských sídlištích ZDE.

Ing. Hana Malá, odbor životního prostředí MěÚ Turnov

Související články (celkem 5)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.