POSLEDNÍ LETOŠNÍ TIŠTĚNÉ ČÍSLO TVA: 12.000 VÝTISKŮ

0

V pořadí 25. číslo tištěné verze novin TURNOVSKO V AKCI, které je v tuto dobu distribuováno mezi obyvatele Turnovska, přichází s dvěma novinkami. Náklad byl navýšen na 12.000 výtisků a Město Turnov se rozhodlo využít stránek TvA k informování obyvatel města a spádových obcí. „Podařilo se nám získat dotaci z rozvojového programu Místní Agenda 21, což je podpora udržitelného rozvoje pro 21. století, vyhlášená OSN. Získané peníze nám umožňují více diskutovat s občany, zapojit je do dění ve městě, ptát se jich na názory na konkrétní problémy a společně hledat řešení,“ uvádí starostka Turnova Hana Maierová.

Noviny TURNOVSKO V AKCI se ve zvýšeném nákladu dostanou do rukou i lidem, kteří se třeba jinak o dění v místě svého bydliště nezajímají. Město Turnov bude mít na zkušební dobu půl roku uvnitř každého čísla vyčleněn jeden sloupek, který bude využíván nejen na aktuální informace, ale budou se zde ve větší míře objevovat i ankety na různá témata života regionu. V lednu to budou například otázky, týkající se regenerace sídliště u turnovského nádraží.

 

Vloni v prosinci vyšlo první tištěné číslo TvA v nákladu 9.000 výtisků. Od čísla 1/2008 do čísla 11/2008 byl náklad 10.000 výtisků, od čísla 12/2008 do čísla 24/2008 jsme noviny TvA tiskli v nákladu 11.000 výtisků, číslo 25/2008 vyšlo v nákladu 12.000 výtisků. V průběhu jednoho roku tak mezi obyvatele Turnova a spádových obcí bylo rozdáno celkem 274.000 výtisků se zpravodajstvím a informacemi z místa, kde všichni žijeme!

 

Na tomto místě je třeba poděkovat všem inzerentům, kteří v průběhu roku projevili zájem prezentovat se veřejnosti právě prostřednictvím TvA (a jsou i tací, kteří inzerují nepřetržitě ve všech číslech!). Děkujeme.

 

Další poděkování patří stálým dopisovatelům Petru Kučerovi a Vlastíku Brůčkovi, korektorovi a spolupracovníkovi ve sportovní redakci Vlastimilu Bambasovi, jako vynikají se ukázala spolupráce s grafikem René Rejmanem ze studia Jazzart Hořice, který má na starosti i tisk jednotlivých vydání TvA. Samozřejmě velmi důležitá je i ekonomika včetně pravidelné fakturace a distribuce, kterou zajišťuje Bohunka Charousková. Za bezvadné a spolehlivé fungování internetové verze TvA patří velký dík Martinu Beksovi z firmy Top Design Vlastibořice, který je současně tvůrcem partnerského portálu iTurnovsko.cz.

 

Děkujeme i všem čtenářům, kteří se na tvorbě obsahu TvA aktivně podílejí svými náměty a komentáři pod články. Právě v tomto kompaktním celku můžeme společně tvořit zpravodajství, které se zabývá tématy, která nás všechny společně zajímají.

 

Také v příštím roce vám chceme noviny i internetové zpravodajství přinášet pravidelně, náklad novin již umožňuje udělat si malý „audit“. Minimálně v Turnově a okolních obcích by se noviny měly dostat do každé domácnosti. V menších obcích na hranici regionu, jako například Sychrov nebo Malá Skála je ještě náklad bohužel nedostatečný na to, aby se zpravodajství v novinové formě mohlo objevit v každé rodině.

 

Výzva: Nedostáváte noviny TvA do své schránky a žijete v Turnově a jím spravovaných spádových obcích? Napište své jméno a přesnou adresu. Situaci budeme řešit s vedením České pošty, resp. jednotlivými poštmistry. Své poznatky napište na info@turnovskovakci.cz

 

A co je obsahem posledního letošního vydání TvA? Opět jde o souhrn toho nejzajímavějšího z internetového serveru. A tak nechybí informace o největší dotaci do regionu na rekonstrukce kanalizací, je zde zpráva o prodeji městského majetku v Turnově, představení nového vedení Libereckého kraje, novinky z posunu v přípravě sportoviště v Maškově zahradě a další informace. Nechybí kulturní a sportovní servis a společenská kronika, která je v elektronické podobě ke stažení ZDE.

 

Stále platí možnost přihlásit se k ELEKTRONICKÉMU ZASÍLÁNÍ TIŠTĚNÉ VERZE formou PDF (využívají ji desítky lidí z celého světa). Službu si můžete zdarma objednat na info@turnovskovakci.cz ).

Volně jsou noviny také k dostání na těchto místech:
– v prostorách pošty na turnovském náměstí Českého ráje
– v turnovském infocentru tamtéž

– v Tabáku Ondřeje Plesla v Nádražní ulici (u hodin)

– v prodejně COOP Diskont v Daliměřicích v Zahradní ulici

– v Panochově nemocnici Turnov (u pokladny naproti vstupu do lékárny)

– v prodejně Smíšeného zboží v Lidické ulici

– výtisky jsou také k dispozici u všech inzerentů

Letošní dvacáté páté číslo (náklad 12.000 výtisků), distribuované ve dnech 10. – 12. prosince, podpořili plošnou inzercí tyto firmy a jednotlivci:
* Pasáž Kinský

* Ovoce a zeleniny Batlička

* FAN, jazyková škola

* Zámek Hrubá Skála a vycházková restaurace Sedmihorky

* Autotrend Liberec, prodejce nových vozů Škoda

* Kuchyně H+H v Palackého ulici, Turnov

* Stavební firma TRIA stav

* portál iTurnovsko.cz

* Autoservis KONTAKT

* Česká spořitelna

* Půjčova svatebních šatů Orchidej

* Prodej vánočních stromků v Bělé u Turnova

* Federal Cars Liberec, prodejce nových vozů zn. Toyota

* firma UNIVER, poptávka na pracovníka

* Město Turnov, výběrové řízení na pracovníka odboru cestovního ruchu a odboru sociálních věcí

* Studio Boby line Turnov

* Správa financí a nemovitostí (paní Čížková)

* firma Bareš a Bareš – zemní práce

* pronájem kancelářských prostor na Koňském trhu (býv. VČE)

* Dárky Koňský trh, Turnov

* Vodoinst, prodej vodoinstalačního materiálu, Přepeře

* Paradox, prodej módního oblečení, Pasáž Kinský

* MV Boutique Miloslavy Vrzalové

* Stavtrans, dodavatel stavebních materiálů vesecko

* Dřevěné brikety, výrobna Soběslavice

* Pneu servis RONEKA, Sobotecká ulice

* Studio Slim Turnov

* Müller Elektronic Centrum, Bezručova ulice, prodej satelitů, set-top-boxů, hifi…

* Pojizerská realitní kancelář v Tázlerově ulici, Turnov

Související články (celkem 407)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.