SERVER TVA MÁ SVOJI TIŠTĚNOU VERZI

0

Právě v těchto hodinách je pracovníky a brigádníky České pošty do domácností v Turnově a okolních obcích roznášeno první tištěné číslo zpravodajských novin TURNOVSKO v AKCI. Noviny vycházejí v nákladu 9000 výtisků (ano, čtete dobře) a jsou zdarma. Jste-li pravidelnými čtenáři tohoto internetového serveru, tak většina obsahu novin vám bude připadat povědomá. Ano, tištěnou verzí mají být osloveni hlavně ti, kteří do internetové komunity z různých důvodů nepatří. Nicméně – je to právě tištěná verze, která daleko více poslouží firmám a podnikatelům, protože se díky ní všechny důležité a zajímavé informace o dění kolem nás dostanou k naprosté většině obyvatel turnovské části Českého ráje.

Jak asi dobře víte, tento zpravodajský internetový server funguje v plném provozu od jara tohoto roku. Od samého počátku šlo o to, nabídnout denní zpravodajství z relativně malého regionu v co nejobjektivnější podobě tzv. veřejnoprávního charakteru. A nejen to. Každý má také možnost okamžitě reagovat, komentovat, přicházet s vlastními nápady. A jak čtenářů internetových stránek přibývalo, začínalo být jasné, že se tu otevírá cesta nového formátu zpravodajství, když internetová verze bude vhodně doplněna verzí tištěnou, kterou dostanou obyvatelé v Turnově a ve spádových obcích do svých schránek zdarma.
Nyní tedy vyšlo první tištěné číslo TvA. Od ledna bude vycházet dvakrát do měsíce (první tištěné číslo v roce 2008 bude do domácností v regionu doručováno ve dnech 9. – 11. ledna).

Jak je napsáno v úvodu prvního tištěného čísla, TURNOVSKO v AKCI s nepsaným podtitulem „furt se něco děje“ je nabídka místní komunitě. Bude-li přijata nebo odmítnuta, to v tuto chvíli nevím. Budu samozřejmě rád, když tento ucelený formát zpravodajství bude veřejností přijat kladně, v případě, že ne, budu mít klid v duši, že jsem to alespoň zkusil. Víc v tom nehledejte.
Za případné vaše komentáře a připomínky budu opravdu velmi rád…

Sluší se na tomto místě poděkovat firmám a jednotlivcům, kteří formou své inzerce podpořili první tištěné vydání TURNOVSKA v AKCI.
Jsou to:
► Pasáž Kinský, Hluboká ulice, Turnov
► Tuna – elektro (počítače), Hrubý Rohozec
► Grupo Antolin Turnov
► Kuchyňské studio H + H, Palackého ulice, Turnov
► Výrobna dřevěných briket Soběslavice
► FAN – jazyková škola Turnov, Na Výšince
► Grafické studio M. Štěpánová, Ohrazenice
► FOTOATELIÉR Staněk SPORT, Hluboká ulice
► Lesní poradna – služby v lesnictví
► Barvy, specializovaná prodejna, Studentská ulice, Turnov
► Elektro Helia, náměstí Českého ráje, Turnov
► Ontex CZ, s.r.o., Turnov

Související články (celkem 391)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.