ŠESTNÁCTÉ ČÍSLO TVA MEZI LIDMI

0

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 st1:*{behavior:url(#ieooui) } /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:“Normální tabulka“; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:““; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:“Times New Roman“;} Už po šestnácté mezi obyvatele a návštěvníky Turnovska přicházejí zpravodajské noviny TURNOVSKO V AKCI. I nejnovější číslo přináší hlavně zpravodajství z regionu, pozvánky na kulturní a sportovní akce a cílenou inzerci. I první srpnové číslo je distribuováno ve vyšším nákladu 11.000 výtisků do informačních center, ubytovacích zařízení a památek Českého ráje. Hlavně turistům poslouží vyčerpávající přehled kontaktů. V čísle najdete novinky z turnovské Panochovy nemocnice, shrnující předvolební materiál před krajskými volbami, jsou zde také informace o sportovišti v Maškově zahradě. Nechybí ani společenská kronika, která je ke stažení ZDE.

Platí také možnost ELEKTRONICKÉHO ZASÍLÁNÍ TIŠTĚNÉ VERZE (službu si můžete zdarma objednat na info@turnovskovakci.cz . Noviny roznáší Česká pošta v nákladu 11 tisíc výtisků do schránek domácností, institucí a firem v Turnově a spádových obcích. Omezené množství výtisků je volně k dispozici v prostorách pošty na turnovském náměstí Českého ráje, v turnovském infocentru tamtéž, v Tabáku Ondřeje Plesla v Nádražní ulici (u hodin), u všech inzerentů (viz přehled) a v létě také v infocentrech v regionu, autokempech, památkách a ubytovacích zařízeních.

n200808081146_zap_362_08_vyherciNové tištěné číslo TvA přináší i fotografii výherců třetího kola soutěže o 18 volných vstupenek na festival Benátská noc. Prvního kola soutěže se zúčastnilo 163 čtenářů, druhého 207. Třetí kolo bylo ztíženo faktem, že na předání lístků s odpovědí měli čtenáři pouze dva dny. Proto byla otázka dopředu zveřejněna i na internetu. Že hudební festival probíhá najednou na čtyřech scénách, odpověděla správně většina čtenářů. Těch se nakonec posledního kola zúčastnilo 73. V pátek 25. července se po poledni uskutečnilo losování a hned ve 13.00 hodin společné fotografování výherců. „Nějak nám s přítelem letos nevyšly peníze, už jsme mysleli, že se na Malou Skálu nepodíváme, tohle mění situaci. Jdu se vysprchovat a hned jedeme,“ řekla při předání vstupenek Darina Válová z turnovské Přepeřské ulice. Kromě ní se na festival podívala ještě Lucie Salabová ze Železného Brodu (na společném snímku ji zastupoval přítel Petr Havlina) a Pavla Slámová z Malého Rohozce. Všem vylosovaným výhercům gratulujeme…

Letošní šestnácté tištěné číslo, které je distribuováno ve dnech 6. – 8. srpna, podpořili plošnou inzercí tyto firmy a jednotlivci:

Hotel Králíček Kacanovy

► Outdoor obchod MAMMUT Příšovice

► Nápojka U RAKA (křižovatka u Střelnice)

► Hotel Hrubá Skála

► portál iTurnovsko.cz

► areál Šťastná země Radvánovice

► Autotrend Liberec, prodejce nových vozů Škoda

► Federal Cars Liberec, prodejce nových vozů Toyota

► Auto Koutek Liberec, prodejce nových vozů Renault

MV BOUTIQUE paní Vrzalové, Turnov

► Dárky Koňský trh, Turnov

► Nabídka na plavbu po Jizeře

► Pedikúra a kadeřnictví s docházkou do domu

► Prodejna Paradox v Pasáži Kinský

► Hotel lázně Sedmihorky

► Botanická zahrada Liberec

► Kuchyně H+H v Palackého ulici, Turnov

► Nabídka pronájmu restaurace v Semilech

► pronájem kancelářských prostor na Koňském trhu (býv. VČE)

► Kamax Turnov

► Stavebniny Kvapil, Turnov, Sobotecká ulice

► firma Grupo Antolin Turnov

Město Turnov, výběrové řízení na jednatele Kulturního centra

► Studio Vizáž, Turnov, Nádražní ulice

► Studio Slim Turnov

► Pneu servis RONEKA, Sobotecká ulice

► Pojizerská realitní kancelář v Tázlerově ulici, Turnov

► Barvy Studentská ulice Turnov

► Tomovy parky – nabídka zaměstnání

► Šroubárna Turnov

► Sdružení Český ráj – nabídka sezonních turistických novin

Související články (celkem 347)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.