MÁTE NÁPAD, JAK VYUŽÍT OBJEKT BIO RÁJ V ŽIŽKOVĚ ULICI? DEJTE VĚDĚT! (ANKETA)

0

Starosta města vyzývá občany, aby vyjádřili svůj názor na využití objektu Bio Ráj (Žižkova ulice, čp. 2136), p. p. č. 855/2, k. ú. Turnov, a to včetně přilehlých pozemků. Zastupitelé města se po čase opět vrátili k problematice objektu Bio Ráj v Žižkově ulici. Kromě samotného prodeje objektu zvažují případně i jeho alternativní využití na sportovní, kulturní, volnočasové či jiné možné využití včetně komerčního využití.

„Touto cestou bych rád vyzval všechny turnovské občany, spolky, kteří mají konkrétní a seriózní zájem na využívání tohoto objektu, aby svůj záměr doručili (elektronicky či v listinné podobě) do kanceláře starosty, číslo dveří 223, budovy radnice, Antonína Dvořáka 335, Turnov, a to do 17. března 2015 do 12.00 hodin,“ uvádí starosta Turnova Tomáš Hocke.

Součástí záměru bude:
* popis, o co se jedná, dopad pro občany Turnova včetně doby trvání projektu
* kdo je za záměr zodpovědný včetně kontaktů a identifikačních údajů
* představa o financování včetně případných požadavků na rozpočet města jak ve fázi investice, tak ve fázi provozování
* forma svěření objektu (výpůjčka, nájem, odkup) s konkrétním finančním plněním

Všechny doručené záměry, včetně záměru na prodej objektu, budou předloženy zastupitelstvu na jeho jednání 26. března 2015.
V případě zájmu o prohlídku objektu prosím kontaktujte paní Růženu Jarošovou, odbor správy majetku MěÚ, tel. 481 366 317, r.jarosova@mu.turnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.