OC NISA ZAVÁDÍ AUTOMATY, ZE KTERÝCH MÍSTO COCA-COLY VYPADNE ROUŠKA

0

Lehká úprava nápojových automatů stačila k tomu, aby se z nich stal nástroj nejen pro snadné a bezpečné zásobování rouškami, ale také pro podporu organizace Charita Kralupy nad Vltavou. Právě ta roušky do automatů šije a je jí věnován celý výtěžek z prodeje.

„Roušky si u nás mohou zákazníci zakoupit za téměř symbolickou cenu 50 Kč za kus, přičemž celá částka putuje zpět Charitě. Platba je možná pouze bezkontaktně, jedná se tedy o velmi bezpečný způsob, jak roušky k lidem dostat,“ říká Kateřina Boháčová, marketingová manažerka OC Nisa. „Zakoupené roušky je vždy potřeba ihned vyvařit a vyžehlit,“ upozorňuje.

Rouškomat je v obchodním centru umístěn u vstupu po lávce z parkovacího domu. O pravidelné doplňování roušek se stará společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, která zajistila také bleskové upravení a dodání rouškomatů do pěti obchodních center z portfolia skupiny CPI Property Group – kromě liberecké Nisy také do Futura Hradec Králové, Olympie Teplice, IGY v Českých Budějovicích a plzeňské Olympie.

„Charita Kralupy nad Vltavou dokáže našít 300 roušek za den. Pokud je tedy rouškomat prázdný, prosíme zákazníky, aby se zkusili vrátit později,“ vyzývá René Švejda, manažer OC Nisa a dodává: „Děkujeme moc všem, kdo na projektu spolupracují i kdo ho podporují!“

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.