STAVEBNÍ PRÁCE OMEZÍ PRÁZDNINOVÝ RUCH V HLUBOKÉ ULICI

0

K aktuálním stavbám, které v současnosti omezují v Turnově každodenní život, a kterým nyní dominuje Přepeřská ulice a horní část ulice Nádražní a přilehlá část Ohrazenic, od pondělí 13. července přibude Hluboká ulice v historickém centru města.

Od pondělí 13. července budou probíhat výkopové práce na pravostranném chodníku v Hluboké ulici a postupně také v ulicích Palackého a L. Petrnouška za divadlem. Práce jsou rozděleny do tří etap. Důvodem je posílení přívodu elektřiny v objektu Korunní princ a také v budově divadla.

V Hluboké ulici se bude pracovat od pondělí 13. do pondělí 20. července. Další týden od 21. do 28. července se výkopové práce přesunou od kruhového objezdu u Bati do Palackého ulice směrem k městskému divadlu. Od 29. července do 5. srpna pak do ulice L. Petrnouška za divadlem. Vše by mělo být hotovo do 13. srpna včetně finální úpravy povrchů.

„Dlouho jsme řešili nejvhodnější dobu na tyto práce. Nakonec jsme zvolili prázdninový termín, kdy nejsou ulice a chodníky tolik vytíženy,“ uvádí starosta města Tomáš Hocke. Obchody v dotčené části ulice zůstanou otevřené, nicméně chodník v Hluboké ulici v celé délce pochozí nebude, pouze vždy v části před obchody, kde budou vybudovány provizorní lávky nebo zhutněný štěrk.

Řidiči musí Hlubokou ulicí od pondělí projíždět se zvýšenou opatrností, nejsložitější bude situace v samém závěru, kdy výkopové práce zcela uzavřou ulici L. Petrnouška. Obchody budou muset být zásobovány z Hluboké ulice.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.