POD MOSTEM SE ROZHODNĚ NEBUDE SPÁT!

0

O víkendu 4. a 5. září se v turnovské loděnici v Palackého ulici opět jede závod Českého poháru v paddleboardu „12 Miles Super Race“. Stejně jako vloni (ZDE) je pořadatelem Canoe Kayak Club Turnov. Na jím připraveném okruhu se bude závodit dle jednotlivých kategorií a pravidel ČFSUP. Startuje se na vlastní nebezpečí a účastníci by měli být zároveň dobrými plavci!

V sobotu 4. září je na pořadu sprint, v němž si to děti rozdají na jednom okruhu, junioři a hobby paddleboardisté na dvojnásobné trati a před kategorií OPEN je celkem pět okruhů. Technical race se jede na okruhu tvořeném osmi bójemi s nájezdem zhruba 350 – 400 metrů. Od 8.30 do 10.00 hodin se vydávají startovní čísla, v 10.30 hodin je na pořadu výklad trati a v 11.00 hodin start. Technical race startuje ve 15.00 hodin po výkladu trati. Vyhlášení výsledků proběhne v rozmezí 16.30–17.00 hodin. „Děti mají vše zdarma,“ avizuje za organizátory Jiří Matějec.

Nedělní program začíná výdejem startovních čísel od 8.30 do 9.30 hodin. Na desátou je připraven výklad trati Long distance a v 10.30 hodin bude kategorie odstartována. Junioři pojedou vzdálenost 3,2 km, open kategorie pak 9,6 km. Vyhlášení výsledků je naplánováno na pravé poledne. Sledování atraktivního dění na vodě je pro diváky nejvýhodnější z mostu u firmy JUTA a je na místě připomenout, že loňských závodů se účastnil mj. také turnovský starosta Tomáš Hocke.

Do závodů se zájemci mohou přihlásit buď na webu ČFSUP nebo Kanoistikaturnov.cz či přímo na místě v rámci časového programu!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.