FOKUS TURNOV SLAVÍ 25 LET

0

Nestátní nezisková organizace FOKUS Turnov, z.s. byla založena 22. listopadu 1994. U vzniku stálo několik občanů z řad intelektuálů, církví nebo přímo potencionálních uživatelů, kteří si přáli, aby v našem městě vzniklo zařízení pro dospělé osoby s chronickým duševním onemocněním a pro osoby s mentálním postižením.

Dnes poskytujeme registrované sociální služby několika desítkám osob s chronickým duševním onemocněním, mentálním a kombinovaným postižením.
Snažíme se být stabilním a profesionálním pracovištěm v Libereckém kraji. Máme zájem na tom, aby finanční prostředky, poskytované sponzory, obcemi, krajem, či státem, byly využity efektivně a aby sociální služby byly dostupné a kvalitní.
Bude nám ctí, že s námi oslavíte významné 25. výročí vzniku této organizace benefičním koncertem. Přijďte se potěšit hudbou skupiny Hitfakers a známé kapely Slza v pátek 13. září od 18.00 hodin před KC Střelnice v Turnově. V případě špatného počasí se koncert přesouvá do kulturního centra. Srdečně vás zveme.

Luďka Kanclířová, ředitelka FOKUS Turnov, z.s., fokus@fokusturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.