KVĚTNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Sportovní pozvánky jsou tentokrát především fotbalové. S jednou výjimkou, a to je tradiční atletický Memoriál Ludvíka Daňka, který se letos na turnovském atletickém stadionu uskuteční v úterý 23. května.

Sobota 6. května
* FOTBAL / I. A třída: Pěnčín – Rozstání, I. B třída: Mírová – Přepeře B, Semilsko-OP: Tatobity – Horka (vše 17.00).

Neděle 7. května
* FOTBAL / Jablonecko-OP: Jenišovice – Zásada, Malá Skála – Lučany B, Semilsko-OS: Rovensko B – Kořenov (vše 17.00).

Sobota 13. května
* FOTBAL / ČFL: Přepeře – Chlumec n. C. (10.30), KP: Sedmihorky – Železný Brod, Rovensko – Višňová (17.00), I. B třída: Přepeře B – Desná (14.00).

Neděle 14. května
* FOTBAL / divize: FK Turnov – Náchod (17.00).

Sobota 20. května
* O POHÁR STAROSTY MĚSTA TURNOVA. 6. ročník závodů na kolečkových bruslích v areálu Maškovy zahrady. Začátek ve 13.30 hodin. Registrace a další informace na https://www.sportinline.cz/zavody.
* FOTBAL / I. A třída: Pěnčín – LOKO ČL, I. B třída: Mírová – Plavy, Jablonecko-OP: Jenišovice – Kokonín, Semilsko-OP: Tatobity – Stružinec/Lomnice B (vše 17.00).

Neděle 21. května
* FOTBAL / Jablonecko-OS: Malá Skála – Josefův Důl, Semilsko-OP: Turnov B – Zálesní Lhota (vše 17.00).

Úterý 23. května
* MEMORIÁL LUDVÍKA DAŇKA, 23. ročník atletického mítinku. Městský atletický stadion Ludvíka Daňka v Turnově, začátek v 15.30 hodin. Setkání našich a zahraničních atletů, vrcholem je každoročně soutěž v hodu diskem. Více informací na http://acturnov.com/memorial-ludvika-danka/.

Sobota 27. května
* FOTBAL / ČFL: Přepeře – Brozany (10.30), KP: Rovensko – Hrádek, Sedmihorky – Višňová (17.00), I. B třída: Přepeře B – Mšeno (14.00).

Neděle 28. května
* FOTBAL / divize: FK Turnov – Chrudim B (17.00).

Sobota 3. června
* 51. ročník LÍŠENSKÝCH POCHODŮ ČESKÝM RÁJEM – memoriál Vladimíra Hajného. Od 6. hodiny ranní je připraven start na nejdelší 50 km trasu a v průběhu rána i dopoledne je možné vyrazit na ostatní trasy – 42, 30, 19, 11 a 6 km, která je sjízdná i s kočárkem. Na trase pochodů je mimo nejkrásnějších míst Českého ráje umístěna také „hlavní kontrola” pod rozhlednou na vrchu Kopanina s tradiční udírnou, na kratších trasách jsou připraveny hry pro děti. Odpoledne i večer je provázen v sokolovně znovu živou hudbou. Pořádá TJ Sokol Líšný, více na www.lisenske-pochody.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.