BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2017 – NEJVĚTŠÍ HUDEBNÍ FESTIVAL V REGIONU. SOUTĚŽ O VSTUPENKY!

0

Od čtvrtka 27. do neděle 30. července proběhne již 25. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v České republice – Benátská! S Impulsem 2017. Festival se koná ve Sportovním areálu v libereckém Vesci.

Čtvrteční slovenský večer nabídne vystoupení Petera Nagyho, Vašo Patejdla, kapely Horkýže Slíže a dalších. V pátek budou hlavní hvězdou patrně Pavol Habera&Team, velmi zajímavé ale bude například spojení Marty Jandové a Marka Ztraceného, Alice a Dana Bárty či Jasné páky a Davida Kollera. Sobotní večer je vyhrazen hlavní festivalové hvězdě – legendární britské kapele Status Quo. Příchozí se ale mohou těšit i na vystoupení skupin Čechomor, Jelen, No Name či Walda Gang.

Status Quo je britská hudební skupina, založená v roce 1962 pod názvem „The Spectres“. Mezi největší hity kapely patří skladby Caroline (1973), Rockin´All Overthe World (1977), Whatever You Want (1979) nebo In the Army Now (1986). Kapela patří k nejdéle fungujícím rockovým skupinám vůbec, za dobu své existence vydala zhruba tři desítky alb. Její dva členové (Rossi a Parfitt) v roce 2010 dokonce získali Řád britského impéria.

Další info na www.benatska.cz.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL BENÁTSKÁ!
Již desátým rokem (!) mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na akce pořadatele Šimmi AG. Chcete získat volné vstupenky na festival BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2017? Odpovězte na jednoduchou otázku: V jakém roce vydali Status Quo jednu ze svých nejznámějších skladeb Rockin´All Over the World?
Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do úterý 25. července do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Soutěž ŠIMMI AG – Benátská! 2017“. Vylosováni budou celkem tři výherci, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na celý festival.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.