FANDOVÉ FOTBALU, ČTĚTE: UŽ VÍME, JAK TO BUDE S USPOŘÁDÁNÍM FOTBALOVÝCH SOUTĚŽÍ!

0

Již jasno je o podobě nového soutěžního ročníku 2015/2016 v celostátních divizích, ale i v kraji. Semilský okres, kde má Turnovsko nově včetně Mírové pod Kozákovem svých šest oddílů, čeká losování až ve čtvrtek 9. července. V divizní skupině C, kterou již řadu let hraje Turnov, skončil i přes veškerou snahu o zařazení do „béčka“ opět nováček ze Semil, který s přehledem vyhrál liberecký KP. Krom tohoto sousedského derby se fotbaloví příznivci v Českém ráji mohou těšit též na dalších šest nových soupeřů – do Turnova zavítají poměrně neznámé kluby – TJ Litol, Suchdol a také Admira Praha s přeřazeným Novým Borem. Pro nás novými týmy budou i hradecká Olympie a Jaroměř. Mistrovský ročník startuje 8. srpna.

Jen o týden později bude rozehrána nejvyšší krajská soutěž, kam postoupila Lomnice nad Popelkou. Nás v ní po zrušení divizní rezervy Turnova bude reprezentovat už jenom FK Sedmihorky. Byť I. A třídu udržela Mírová pod Kozákovem, je potvrzeno, že její fotbalisté budou působit jen v okresním přeboru Semilska. Díky tomu se cesta výš otevřela premiérově pro Rovensko pod Troskami!

Zásadní a historické změny proběhly též v I. B třídě. Ze skupiny východ byl na západ přeřazen tradiční účastník FC ATAX Jenišovice a trojici našich zástupců doplní FK Přepeře postupující ze semilského OP a TJ Sokol Pěnčín z libereckého. Naši enklávu v okresech tedy v nejpočetněji zastoupeném Semilsku doplní Mírová, které tak bude soupeřem 1. FC Tatobity a béčka Přepeř a Rovenska.  Na Jablonecku zůstává i nadále Malá Skála a Jenišovice B.

Karel Vodrážka, Sport TvA, vodraz@centrum.cz

Související články (celkem 17)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.