TURISTICKÉ NOVINY ČESKÝ RÁJ 2020

0

Také v letošním roce plném nečekaných událostí pro vás připravilo Sdružení Český ráj ve spolupráci s informačními centry a dalšími partnery v regionu letní Turistické noviny 2020, jejichž hlavním tématem je Pohádkový Český ráj.

„Návštěvníci našeho regionu se v novinách dozvědí mimo jiné i to, že pro ně jsou připravené Pověsti Českého ráje s novinkou v podobě audionahrávek. Letošní noviny jsme zpestřili rozhovory se zajímavými osobnostmi Českého ráje a připomínáme si také postavu slavného vévody Albrechta z Valdštejna,“ informuje Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení.

Pomocí Cestoknížky a nového vydání Cestomapy můžete s pověstmi putovat a poznávat náš krásný kraj a jeho památky a přírodu. Přečtete si ale i o dalších pohádkových tipech, se kterými přichází třeba zámek ve Svijanech, hrad a zámek Staré Hrady či malebný Rumcajsův Jičín.

Nechybí zjednodušené přehledy památek a turistických cílů, jízdní řády turistických autobusů, novinky z regionu ani tipy na výlety na méně známá místa.

Přehled kulturních akcí v letošních novinách z důvodu rušení, přesunu či přetrvávajících nejasností v termínech konání zařazen není. Odkazujeme tedy na kalendář akcí na webu www.cesky-raj.info, kde jsou informace k probíhajícím akcím průběžně aktualizovány.
(Zdroj: TZ Sdružení Český ráj)

Noviny v elektronické podobě najdete zde:
https://www.cesky-raj.info/cs/o-regionu/propagacni-materialy/turisticke-noviny-2020.html

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.