NOVÝ TURISTICKÝ MAGNET ČESKÉHO RÁJE BUDE OTEVŘEN V NEDĚLI

0

Na neděli 28. června bude v areálu Šťastné země otevřena replika hradu Trosky, která připomíná středověké vyobrazení hradu, známé z různých kreseb a prvorepublikových pohlednic. Replika hradu vzniká z akátového dřeva v poměru 1:5. Pannu a Babu poznáte jako největší věže bezpečně, dohromady má dřevěný hrad věží šest, a také cimbuří, vstupní brány, ochoz a vyhlídku z nejvyšších věží, které měří 8,5 metru. Jsou tu také dva velké tobogany, které si jistě oblíbí hlavně děti, sveze se ale i dospělý menšího vzrůstu. A bonus navíc – jsou odsud vidět i skutečné Trosky na protějším kopci!

Repliku hradu ve Šťastné zemi otevřou v neděli 28. června. Vzhledem k tomu, že se množí dotazy ke koncertu skupiny Kryštof a vlastnímu otevření repliky hradu Trosky, sděluje pořadatel doplňující informace:

Vstupenky na koncert lze získat ve standardních předprodejích (v síti Ticketstream), omezený počet bude k dispozici také na pokladně ve Šťastné zemi před koncertem. Ten proběhne na zvlášť postavené velké scéně, tedy na jiném místě než v předchozích ročnících. K otevření repliky hradu Trosky Richardem Krajčem a dalšími hosty dojde v 15.00 hodin, koncert začíná v 16.00 hodin. Pořadatelé prosí návštěvníky, aby do areálu přišli s patřičným předstihem.
(Vstup do části areálu, kde se uskuteční koncert, bude umožněn pouze návštěvníkům, kteří budou mít speciální vstupenku zakoupenou v předprodeji nebo na pokladně, zbylá část areálu bude přístupná za standardních podmínek jako jiné dny.)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.