PIVOVAR ROHOZEC ZVE NA SLAVNOSTI I NA NOVĚ UPRAVENÝ AREÁL

0

Jestliže jste v areálu Pivovaru Rohozec delší dobu nebyli, ano ho nepoznáte. Nová spilka, modernizovaná varna, logistické centrum v zadní části, nové fasády. A letos i nové, dlážděné nádvoří s kašnou! Areál pivovaru se proměnil k nepoznání, oprýskané, šedivé a ponuré budovy jsou ty tam. Opravdu radost pohledět. „Plníme dlouhodobý cíl otevřít pivovar lidem. Pořádáme pravidelné exkurze, v červnu tradičně slavnosti rohozeckého piva, areál ale budeme využívat také k dalším kulturním akcí,“ uvádí ředitel pivovaru František Jungmann. Na 25. červenec zde plánují koncert kapely Waldovy Matušky, v srpnu tady bude rodinný den rádia Signál.

To zásadní pro tuto dobu tady ale proběhne v sobotu 21. června. Uskuteční se zde již 17. ročník Slavností piva Skalák. Celodenní program je koncipovaný pro celou rodinu, vstup je tradičně volný. Areál bude otevřen ve 13.00 hodin a letos opravdu stojí za návštěvu nejen kvůli nové úpravě prostor. Ochutnat budete moci všech 14 druhů piva, tři druhy limonád a také nějaký pivní speciál.

Doprovodný program najdete podrobně v servisu ZDE, setkání bude ukončeno velkolepým ohňostrojem. Pro parkování bude k dispozici prostor kolem pivovaru a také nově v areálu sousední firmy Kamax. Zájemci mohou ve večerních hodinách využít odvoz autobusem do Turnova a směrem na Jablonec nad Nisou.

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.