PIVOVAR ROHOZEC ZVE NA SLAVNOSTI I NA NOVĚ UPRAVENÝ AREÁL

0

Jestliže jste v areálu Pivovaru Rohozec delší dobu nebyli, ano ho nepoznáte. Nová spilka, modernizovaná varna, logistické centrum v zadní části, nové fasády. A letos i nové, dlážděné nádvoří s kašnou! Areál pivovaru se proměnil k nepoznání, oprýskané, šedivé a ponuré budovy jsou ty tam. Opravdu radost pohledět. „Plníme dlouhodobý cíl otevřít pivovar lidem. Pořádáme pravidelné exkurze, v červnu tradičně slavnosti rohozeckého piva, areál ale budeme využívat také k dalším kulturním akcí,“ uvádí ředitel pivovaru František Jungmann. Na 25. červenec zde plánují koncert kapely Waldovy Matušky, v srpnu tady bude rodinný den rádia Signál.

To zásadní pro tuto dobu tady ale proběhne v sobotu 21. června. Uskuteční se zde již 17. ročník Slavností piva Skalák. Celodenní program je koncipovaný pro celou rodinu, vstup je tradičně volný. Areál bude otevřen ve 13.00 hodin a letos opravdu stojí za návštěvu nejen kvůli nové úpravě prostor. Ochutnat budete moci všech 14 druhů piva, tři druhy limonád a také nějaký pivní speciál.

Doprovodný program najdete podrobně v servisu ZDE, setkání bude ukončeno velkolepým ohňostrojem. Pro parkování bude k dispozici prostor kolem pivovaru a také nově v areálu sousední firmy Kamax. Zájemci mohou ve večerních hodinách využít odvoz autobusem do Turnova a směrem na Jablonec nad Nisou.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.