PAYYA MATYS PŘEDSTAVILA NOVÝ KLIP (VIDEO)

0

V pátek 24. listopadu bylo po osmé hodině večer v turnovské restauraci Korunní princ pěkně živo. Zpěvačka Payya Matys zde představila svůj nový klip k písni Jin-Jang a dostála tak svému slovu, že po vydání alba Ze Stínů rozhodně zahálet nebude. Singl o protikladech Jin-Jang s Payyou vytvořil Santo Woreal, který je zároveň i autorem textu a oba dva jsou tedy hlavními aktéry klipu. Ten se natáčel ve sklepních prostorech restaurace Korunní princ, a že se sami umělci neberou zase až tolik vážně, dokazovalo vtipné video z natáčení.

Po oficiální části v restauraci, kde vládla velmi příjemná atmosféra a sešlo se zde tolik lidí, že zaplnili takřka celý lokál, se akce plynule přesunula do turnovského klubu Turn-off. Tam se konalo živé vystoupení, které zahájila rapperka Barbršenko. Po ní přišla na řadu samotná Payya Matys a také Santo Woreal. Předvedli nejen svoje starší kousky, ale také nový vánoční singl, který rozhodně není spojením kýče a sentimentu, ale vtipnou glosou dnešního konzumu. Společně se všemi výše jmenovanými stál za mixem DJ Sali.

Pokud byste chtěli Payyu Matys do konce roku slyšet live, máte dvě možnosti. V sobotu 16. prosince vystoupí s dalšími nadšenci v U-turn clubu v Mladé Boleslavi na Rap Battle a další vystoupení jí čeká 28. prosince v Home Credit Aréně v Liberci. Zde bude zahajovat již druhý ročník akce Liberec jede! Další potvrzená jména tohoto velkého večírku jsou například Atmo Music, Paulie Garand, Lipo, Jakub Děkan nebo Sebastian.

Payya má při živém vystupování velmi přirozený a civilní projev, který nikam zbytečně netlačí a nestylizuje. Právě tato opravdovost je pro diváka příjemným zážitkem, nehledě na to, že díky tomu dokáže se svými fanoušky velmi dobře komunikovat. Proto bude její zahájení akce ve velkém prostoru, kterým Home Credit Arena bezesporu je, určitě skvělým startem. Pro ni samotnou to pak znamená nahlédnutí ven z malé klubové scény, což je důležitý krok, protože by se do budoucna větších prostor určitě nemusela bát.
Zuzana Kolářová, zuza.kolarova@gmail.com

Snímek z křtu klipu

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.