MALOSKALSKÁ NOC 2015. JEDINÝ VSKUTKU RODINNÝ HUDEBNÍ FESTIVAL V ČESKÉM RÁJI

0

Dopolední neckyáda, Jizera obklopená lidmi, kteří se přišli bavit, potom samotný festival plný dobré muziky, ale i doprovodného programu pro celou rodinu. A lidí s dětmi tady bylo opravdu hodně, na travnaté ploše fotbalového stadionu rozprostřeli deky, pro děti tady bylo pískoviště, cirkus i atraktivní bumperball ve vzduchových koulích. Dospělí si občas odskočili na muziku, někdy i s dětmi – taková byla Maloskalská noc 2014. „Organizačně nám při loňském druhém ročníku vše klaplo na výbornou, přišlo zase o něco víc lidí, bylo jich kolem dvou tisíc. Mile mě překvapilo množství rodin s dětmi, to jen potvrzuje skutečnost, že hlavní směrování festivalu je správné,“  hodnotí akci za pořadatele Pavel Mikez. A kombinace muziky a různých aktivit pro rodiny s dětmi je připravena i letos. Pořadatelé chystají několik překvapení pro příchozí, které Maloskalskou noc ještě více zatraktivní.

n201504151455_vakci_70_015_msUž nyní, na počátku dubna, jsou přípravy v plném proudu. Znám je již kompletní program, dolaďuje se vlastní areál, jehož hlavní zázemí tvoří maloskalský fotbalový stadion. V areálu bude vyčleněn i prostor pro stany, přenocovat tady zájemci budou moci zdarma.
Tradičně se dopoledne uskuteční neckyáda na Jizeře, která bývala tradicí už na Benátské noci a vhodně startovala celodenní program, který v průběhu dne budou doplňovat i další soutěže pro návštěvníky.

Samotný hudební program začíná v sobotu 6. června ve 14.00 hodin. Vstupenky jsou k dispozici v obvyklých předprodejích od 350 Kč (sleva 10 % po předložení platného průkazu ISIC).

Pořadatelé slibují pohodový rodinný festival s výhledem na maloskalský Pantheon s nezaměnitelným geniem loci…

Headlinerem je Peter Nagy & Indigo (letos slaví 30 let působení na české a slovenské hudební scéně!), dále vystoupí např. BSP, Mňága a Žďorp, Debbi, Jelen, Legendy se vrací, J. A. Náhlovský a Big Band ZUŠ Turnov. Děti přijede potěšit Michal Nesvadba.

Více na www.maloskalskanoc.cz

DALŠÍ KONCERTY A FESTIVALY:
MALOSKALSKÁ NOC – 6. 6. 2015 – Malá Skála
VIVALDIANNO-MĚSTO ZRCADEL – 27. 6. 2015 – Státní zámek SYCHROV
BENÁTSKÁ! – 23. – 26. 7. 2015 – Liberec

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.