LEGENDÁRNÍ KYTARISTA BUDE SE SVOJÍ KAPELOU BYDLET PŘÍMO NA SYCHROVĚ

0

V následujících dnech se vám klidně může stát, že v okolí sychrovského zámku potkáte hvězdu světového hudebního nebe. Kytarista legendárních Deep Purple Ritchie Blackmore, který už drahně let brázdí světová pódia s vlastním projektem, se zastaví v Českém ráji v rámci turné BLACKMORE´S NIGHT – Summer Tour 2014. Koncert začíná v pátek 15. srpna v areálu zámku Sychrov ve 20.00 hodin. „Ritchie Blackmore se svojí ženou Candice Night a dalšími členy kapely se ubytují přímo v zámeckém hotelu, na Sychrově vystoupí po pěti letech. Tehdy sami zmiňovali, že atmosféra je tady natolik inspirativní, že by se sem rádi po čase vrátili. Podařilo se nám to letos a já doufám, že půjde o stejně krásný zážitek, jako před lety. Park kolem zámku je k tomu přímo předurčen,“ zve za pořadatele Pavel Mikez.

Přípravy koncertu jsou v plném proudu, stavba hlavní scény je naplánována na čtvrtek, v pátek od 15.00 hodin by měla kapela mít zvukovou zkoušku. Vstup do areálu bude návštěvníkům umožněn od 18.00 hodin. Ve 20.00 se na pódiu objeví předkapela a zhruba ve 20.45 hodin hlavní hvězda večera – BLACKMORE´S NIGHT. Koncert by měl trvat přibližně dvě hodiny.
„Jedná se o jejich letošní jediné vystoupení v České republice, proto se dá předpokládat příjezd většího počtu lidí. Bylo by dobré, aby s tím každý, kdo se na Sychrov bude chtít vydat, počítal. Návštěvníci si s sebou budou moci vzít deky či malé židličky, dopředu upozorňujeme, že bude striktně zakázáno fotografování. Žádné mimořádné požadavky kapela nemá, doufám, že vše proběhne v příjemné atmosféře. I předpověď počasí je povzbudivá,“ shrnuje Pavel Mikez.

Blackmore´s Night v čele se zpěvačkou, textařkou a multiinstrumentalistkou Candice Night a legendárním sólovým kytaristou Ritchiem Blackmorem je unikátní anglo-americký renesanční folkrockový projekt, který ve světě získal mnohá ocenění. Ritchie Blackmore a Candice Night vytvořili specifický hudební žánr, složený z melodií období renesance, zvuky středověku a rytmy evropské lidové hudby.

BLACKMORE´S NIGHT – 15. srpna 2014, zámek Sychrov, začátek ve 20.00 hodin, vstup do areálu je od 18.00 hodin. Základní cena vstupenky je 690 Kč.
Vstupenky jsou k dostání v síti Tickeptro, Ticketportal a Ticket-art a obvyklých předprodejích.
Více o kapele najdete na: http://www.blackmoresnight.com/ a http://www.candicenight.com/

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.