23. SLAVNOSTI PIVA ROHOZEC BUDOU!

0

Dlouhé dva roky čekání, ale přece jen se konečně všichni fanoušci rohozeckého piva dočkají. Uvolněte si místo v diáři na sobotu 18. června, protože 23. ročník Slavností Piva Rohozec se bude konat.

Červen se neúprosně blíží a my už víme, co vás všechno na rohozeckých slavnostech čeká. Samozřejmě pivo, a to veškerý sortiment včetně speciálů a piva přímo z tanku. Pokud jste tedy ještě neochutnali všech 13 druhů piva Rohozec, limonády Erko a limitované speciály, nadešla ta pravá chvíle. Během takové hojné degustace je potřeba mít kvalitní základ v žaludku, nemusíte mít obavy, o jídlo nebude nouze. Co takové pečené selátko nebo asijské speciality?

Připraven je bohatý hudební program. Zahrají Curlies, Brutus, ABBA revival, Seven, Adaptace a další. Děti jsou na slavnostech také vítány a i pro ně je připraven doprovodný program. Soutěžit můžete také v tombole nebo se zúčastněte hry Putování s Rohozcem o hodnotné pivní ceny. Detailní pravidla ke hře budou z kraje května uvedeny na stránkách pivovaru. Závěrem slavností bude již tradiční ohňostroj, který odstartuje přesně o půlnoci.

Jak se na Slavnosti Piva Rohozec dopravit? Místem konání je areál pivovaru v Malém Rohozci. V přímé blízkosti pivovaru je autobusová zastávka. Parkovací místa jsou omezená a parkování bude možné v okolí pivovaru nebo na parkovišti u Kamaxu. Využít můžete také rohozecký svozový autobus, který bude k dispozici po okolních městech. Vstup na slavnosti je 100 Kč. Budeme se na vás těšit!
Pivovar Rohozec

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.