OŘEZ LIP V SÍDLIŠTI U NÁDRAŽÍ
Město Turnov, odbor životního prostředí, připravuje na červenec 2008 druhou etapu prořezu stromů v sídlišti u nádraží. U vybraných stromů bude proveden zdravotní, bezpečnostní a redukční řez, upravena bude „podchodná“ a u komunikace i „podjezdná“ výška. Dále budou redukovány větve u budov a lamp veřejného osvětlení. Ošetřeno bude sedmdesát vybraných stromů v této lokalitě, řezy budou prováděny stromolezeckou technikou.