SDRUŽENÍ ČESKÝ RÁJ OD ŠKODOVKY DOSTALO EKOLOGICKOU FABII

0

Ve středu 9. července po poledni se v Zákaznickém centru Škoda auto v Mladé Boleslavi uskutečnila malá slavnost, a sice oficiální předání v současnosti nejekologičtějšího v Česku vyráběného vozidla Škoda Fabia Green Line k půlročnímu užívání Sdružení Český ráj. „Škodovka nás již podpořila vloni při jízdách kolem projektu cyklostezky Jizera, kdy nám zapůjčila doprovodné vozidlo, které doprovázelo týmy hejtmanů, jedoucích na kole,“ uvedl předseda sdružení Aleš Hozdecký.

Podle něho je současné bezplatné zapůjčení sponzorského vozidla zahájením užší spolupráce mezi Sdružením Český ráj a největším českým výrobcem automobilů. „O spolupráci hodně stojíme, sdružení propaguje region na veletrzích cestovního ruchu u nás i v zahraničí, vydáváme propagační materiály. Jsme rádi, že Mladá Boleslav se nyní stále hlasitěji hlásí, že patří do Českého ráje,“ přiblížil Hozdecký.

Auto bude využito pro lepší komunikaci pracovníků sdružení s informačními centry v regionu a pro intenzivnější spolupráci s obcemi na tvorbě společných projektů. „Jako nezisková organizace závislá na dotacích a členských příspěvcích je postoj Škody auto pro nás dobrou zprávou, že pro významné podnikatelské subjekty není naše práce zbytečná, ale naopak přínosná,“ zdůraznil Hozdecký.

n200807102242_zap_339_08_skoda„Sponzorských vozů máme v současnosti k dispozici 284 s různou délkou pronájmu. Podporujeme i větší akce, třeba na nedávném Mistrovství světa v ledním hokeji v Kanadě bylo najednou 45 aut. Sponzorskými vozidly jezdí lidé z Českého olympijského výboru, České filharmonie nebo Národního divadla,“ řekl Jiří Šíma z oddělení podnikové komunikace. Vůz pro Sdružení Český ráj je v současnosti nejekologičtější vyráběnou Škodovkou, dieselový tříválcový motor o objemu 1,4 litru má malou spotřebu. Ta se dokonce v jednom dlouhodobém speciálním testu pohybovala na hranici 2,5 litru na 100 kilometrů! V běžném provozu je to samozřejmě víc.

 

Slavnostního aktu v zákaznickém centru se kromě Aleše Hozdeckého zúčastnil také tiskový mluvčí Škoda auto Jaroslav Černý a Martin Slabihoudek z oddělení plánování lidských zdrojů. Škoda Auto poskytla Sdružení Český ráj kromě sponzorského vozu také finanční dar ve výši 200 tisíc Kč na podporu turistického regionu a projektu Grenways Jizera.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.