FOTBALISTKY MAJÍ V SOUTĚŽI PRVNÍ BOD, DIVIZNÍ TÝM VEZE Z NÁCHODA 0:4!
Fotbalistkám FK Pěnčín-Turnov se na domácím hřišti v Pěnčíně před výbornou návštěvou (180 diváků!) podařilo získat první bod po remíze s Kutnou Horou. Bohužel jejich kolegové z divizního týmu selhali v Náchodě, odkud vezou poměrně vysokou prohru. Ani v krajském přeboru se zástupcům Turnovska nedařilo, navíc Sedmihorky klesají do spodní poloviny tabulky, kde roky nebyly! V I. A třídě prohrála i Mírová pod Kozákovem, hráči Rovenska pod Troskami i Jenišovic v I. B třídě poměrně uspěli…