Víkendové pozvánky: svátek divadla a exkluzívní ples v Kacanovech!

0

Až do neděle probíhá v Turnově svátek divadla, druhá největší přehlídka amatérských divadel v České republice Modrý kocour (ZDE). Nabídka 23 představení, dnešní slavnostní zahájení – i díky němu se loňská přehlídka stala v hlasování čtenářů TvA akcí roku 2016 v Turnově. Opravdu si akci nenechte ujít a zajděte alespoň na jedno představení. Víkend také nabízí mj. exkluzívní ples v Kacanovech ad.

Pátek 24. února
* HASIČSKÝ PLES SDH BŘEHY od 20.00 hodin v Ploukonicích na sále u Loudů. K tanci a poslechu hrají Veselí pozůstalí. Vstupné 100 Kč, předtančení, bohatá tombola. Informace a rezervace na tel. 776 759 568.

Sobota 25. února
* POSEZENÍ PŘI DECHOVCE, k poslechu i tanci hraje Turnovanka. Hasičárna na Daliměřicích, od 16.00 hodin. Vstupné 50 Kč. Více informací na www.turnovanka.cz.
* BIG ´O´BAND – energy orchestra. Skvělé občerstvení, vynikající muzika, míchané nápoje, tombola. Výtěžek z plesu bude věnován Centru denních služeb SLUNCE VŠEM v Turnově, které pečuje o dospělé s autismem. Host: Waldovy Matušky. Vstupné 250 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě (rezervace na e-mailu: bilykacanovy@centrum.cz). Kulturní dům v Kacanovech, začátek ve 20.00 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.