MALOSKALSKÁ NOC 2016, RODINNÝ HUDEBNÍ FESTIVAL V ČESKÉM RÁJI

0

„Máme za sebou tři ročníky, myslím, že se nám pomalu daří, co jsme si předsevzali. Maloskalská noc má být pohodový rodinný festival, kam mohou rodiče vzít i menší děti a společně prožít celý den. Dobrá muzika, bohatý doprovodný program, místo pro dětské hry, to je i nadále naším cílem,“ přibližuje akci za pořadatele Pavel Mikez. I letos se uskuteční oblíbená neckyáda na Jizeře, připraveny budou další atrakce pro děti a dospělé, posíleno bude občerstvení v podobě ryze domácí stravy, novinkou bude bacardi stan s alko i nealko koktejly, svůj stánek zde bude mít turnovský pekař a cukrář Mikula. Uskuteční se také ochutnávka Maloskalského piva, které se nedávno začalo vařit přímo pod Pantheonem. Maloskalská noc tak bude prvním hudebním festivalem v republice s vlastním pivem!

„Vše je orientováno na pohodu, něco pro děti, něco pro rodiče, kteří si mohou na travnatou plochu rozložit své ležení, prožít příjemný den společně a k tomu si poslechnout ještě spoustu dobré muziky,“ zve Mikez.
Hudební nabídku zahájí svým vystoupením žáci ZŠ v Malé Skále spolu se ZUŠ Turnov – nadějní žáčci a budoucí hvězdy! Následuje první velká hvězda přehlídky, kapela Slza, na Malou Skálu přijede i Česko Slovenská Superstar Sabina Křováková. Dalším vystupujícím je originální kapela Nebe. „Osobně se moc těším na Pražský ukulele band & Tři bílé vrány, kdo tohle vystoupení ještě neviděl, tak doporučuji se podívat na internetu a poté se přijet podívat k nám. Hlavními hvězdami letošního ročníku budou Xindl X a Marek Ztracený. Festival ukončí regionální skupina Voliéra,“ shrnuje program Pavel Mikez.

Celodenní program začíná neckyádou od 09.00 hodin, areál bude otevřen od 12.00 hodin, hudební program startuje od 14.00 hodin. Vstupenky můžete do konce dubna zakoupit za sníženou cenu 249 Kč přímo prostřednictvím festivalových stránek, v sítích Ticketpro a Ticketportal poté za 299 Kč, na místě za 350 Kč. Děti do 12 let mají tradičně vstup zdarma, stejně tak i účastníci neckyády.

Více na www.maloskalskanoc.cz

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA MALOSKALSKOU NOC
Stejně jako vloni, tak i letos mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na Maloskalskou noc. Chcete se soutěže zúčastnit? Tři vylosovaní čtenáři získají po dvou vstupenkách na festival. Odpovězte na tuto jednoduchou otázku: Kolikátý ročník Maloskalské noci se letos uskuteční? Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 1. června 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Maloskalská noc 2016“.

DALŠÍ KONCERTY A FESTIVALY:
Maloskalská noc – 4. ročník – 4. 6. 2016 – Malá Skála
Slavnostní otevření Maloskalského minipivovaru – 16. 6. 2016 – Malá Skála
Benátská! – 24. ročník – 28. – 31. 7. 2016 – Liberec
Den s eMBéčkem – 3. 9. 2016 – Malá Skála
Slavnosti Maloskalského piva – 17. 9. 2016 – Malá Skála

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.