Víkendové pozvánky

0

Nadcházející víkend, to jsou především předvánoční pozvánky – divadlo, vystoupení pěveckých sborů, koncerty… Ze sportu je tu hlavně sobotní hokejové derby Turnova s Lomnicí nad Popelkou, které vždy patří k vrcholům krajské ligy.

Sobota 15. prosince
* TURNOVANKA hraje k tanci i poslechu v „hasičárně“ v Daliměřicích. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.turnovanka.cz.
* V kostele sv. Jiří v Přáslavicích vystoupí hudební těleso MY GOSPEL ze Železného Brodu s hudebním doprovodem MY GOSPEL BAND. Začátek v 16.30 hodin.
* HAMLET. Populární britský herec Benedict Cumberbatch se ukáže v titulní roli Shakespearovy mistrovské tragédie přenášené z britského National Theatre do kina Sféra. Umění v kině. Kino Sféra od 19.30 hodin. Vstupné 250 Kč.

Neděle 16. prosince
* HRAD VALDŠTEJN: SKAUTSKÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ. Vánoční písničky a koledy v podání turnovských skautů. Vstupné dobrovolné. Začátek ve 14.00 hodin.
* VÁNOČNÍ KOLEDOVÁNÍ U KAPLIČKY NA PRACKOVĚ. Hudební program: Marie Špačková a její hosté. Začátek ve 14.00 hodin. Zve Spolek přátel prackovské kapličky.
* VÁNOČNÍ HRA Tomáše Vůjtka. Po velikonočním úspěchu s pašijovou hrou O nejslavnějším zmrtvýchvstání nazkoušeli ochotníci z Turnova, Malé Skály a Železného Brodu další lidovou hru s názvem „Vánoční hra aneb O tom slavném narození“ úspěšného dramatika, který za své divadelní texty sklízí jednu divadelní cenu za druhou. Farní zahrada kostela sv. Jakuba Většího, Železný Brod, od 14.00 hodin. Reprízy: 23. prosince od 11.00 hodin v Husově sboru v Turnově a od 16.00 hodin v Boučkově statku v Malé Skále.
* OLDŘICH JANOTA. Koncert českého písničkáře, kytaristy, zpěváka a experimentálního hudebníka, do jehož světa není jednouché vstoupit. Adventní koncert. Dům Na Sboře od 15.00 hodin. Vstupné v předprodeji 80 Kč, na místě 100 Kč (vstupenky k dostání na recepci KC).
* VÁNOČNÍ KONCERT SKAUTSKÉHO SBORU: Ohrazenice u kaple od 16.00 hodin.

Sportovní pozvánky:

Sobota 15. prosince
* HÁZENÁ, II. liga, ženy: TJ Turnov – FK Hvězda Cheb. Hala TJ od 12.00 hodin. Od 10.00 hodin změří síly se stejným soupeřem mladší dorostenky.
* FLORBAL, národní liga mužů: TJ Turnov – TJ Sokol Jaroměř. Hala TJ od 16.30 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / KLM: HC Turnov 1931 – HC Lomnice n. P. (17.00), ZSLK.
* FLORBAL, 1. liga žen: TJ Turnov – FBC Česká Lípa. Hala TJ od 20.00 hodin.

Neděle 16. prosince
* FUTSAL, muži, divize A: FC Dalmach – FC Slatina. Hala TJ ve Skálově ulici od 19.00 hodin.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.