Víkendové pozvánky

0

Minulý víkend byl nabídkou aktivit spíše sportovní, tentokrát bude víkend v Turnově patřit fanouškům filmů. Letní kino hostí po dvě noci Filmový víkend. Od 21.00 až do rozednívání vždy tři filmy na velkém plátně… I na sportovní fanoušky se dostane – v neděli je čeká premiérové divizní fotbalové střetnutí Turnova s Přepeřemi!

Pátek 10. srpna
* FD BAND. Již 10 let hraje oblíbená turnovská skupina to nejlepší od Petra Kalandry, Oborohu, Vladimíra Mišíka, Beatles, Erica Claptona, The Doors a mnohých dalších. Turnovské léto, koncert. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Vstup zdarma.
* VARHANNÍ KONCERT v kostele sv. Vavřince v Tatobitech od 19.00 hodin. Na varhany hraje Vladimír Roubal.

Pátek 10. srpna – neděle 12. srpna
* FILMOVÝ VÍKEND 2018. V turnovském letním kině se i letos uskuteční víkendový filmový maratón pod hvězdami. Během páteční a sobotní noci bude promítnuto šest letošních filmových blockbusterů, mezi kterými nebudou chybět letní novinky i nejlépe hodnocené filmy roku. Oba večery bude areál letního kina otevřen v 19.00 hodin. Samotný filmový program bude zahájen přibližně ve 21.00 a konec bude až v brzkých ranních hodinách. Během obou nocí bude vylosována spousta diváků, kteří si domů odnesou krásné filmové dárky.
ZABIJÁCKÁ NOC (pátek 10. srpna)
SICARIO 2: SOLDADO / DEADPOOL 2 / READY PLAYER ONE: HRA ZAČÍNÁ
DOBRODRUŽNÁ NOC (sobota 11. srpna)
JURSKÝ SVĚT: ZÁNIK ŘÍŠE / TOMB RAIDER / AVENGERS: INFINITY WAR
Čeká na vás bohaté občerstvení z grilu, svijanské pivo a letos i řada drinků exkluzivně od Stocku! Více informací na www.filmovyvikend.cz. Letní kino Turnov vždy od 19.00 hodin. Vstupné na jednu noc v předprodeji 180 Kč, na místě 230 Kč. Obě noci v předprodeji 290 Kč, na místě 340 Kč.

Sobota 11. srpna
* POSEZENÍ PŘI DECHOVCE. Hasiči z Bukoviny u Dolánek pořádají od 15.00 hodin u hasičské zbrojnice na Bukovině tradiční posezení při dechovce. K poslechu hraje Semilská 12. Občerstvení zajištěno. Vstupné 60 Kč.
* BOB MARLEY – EXODUS. V roce 1999 časopis Time uvedl: Exodus od Boba Marleyho, vydaný 3. června 1977, je nejlepší album 20. století. Turnovské léto, poslechový večer. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Vstup zdarma.

Sportovní pozvánky:

Sobota 11. srpna
FOTBAL / I. A třída: Jenišovice – Lomnice, Semilsko-OP: Mírová – N. Ves (17.00).

Neděle 12. srpna
FOTBAL / divize: FK Turnov – FK Přepeře, Semilsko-OS: Rovensko B – Bozkov B (17.00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.