SRPNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Je zde další ročník fotbalových soutěží, tentokrát hned z několika pohledů unikátní. Po dlouhých desetiletích bude na Turnovsku otevřen úplně nový fotbalový stadion, který vyrostl v Přepeřích nedaleko železniční trati v posledních měsících. Na jeho zelený pažit vyběhnou hráči poprvé v sobotu 4. srpna. Druhá novinka je postup přepeřského týmu do divize, fanoušci se tedy mohou těšit na derby týmů vzdálených od sebe jen několik málo kilometrů! V sobotu 4. srpna se také uskuteční charitativní akce na fotbalovém stadionu v Sedmihorkách.

Sobota 4. srpna
* BENEFICE PRO VIKTORKU A TEREZKU. Koná se v areálu FK Sedmihorky. Akce si klade za cíl vybrat finanční prostředky na nákladnou léčbu dcer členů fotbalového klubu.
– 11.00 otevření areálu.
– 14.00 charitativní zápas: Legendy FK Sedmihorky vs. Real Top Praha, jehož barvy hájí mj. moderátor Jaromír Bosák, herec Ondřej Hampl, kuchař Jiří Babica či hokejisté Pavelec, Mrázek a Plekanec nebo fotbalový exligista a expert Luděk Zelenka.
V podvečer se pak uskuteční série koncertů, vystoupí turnovské kapely Nothingham a Hitmakers či mladoboleslavská skupina Seven.
Bohatý doprovodný program malé (skákací hrad, střelnice) i pro dospělé (soutěže o ceny, autogramiáda).
Vstupné: Celodenní vstupné je 50 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma.
Dobrý skutek můžete však udělat již dnes. Pomoci Viktorce a Terezce můžete jakýmkoliv finančním příspěvkem na transparentní účet: 500 500 5022/2010, VS: 82018015.
* SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ RTW ARENY V PŘEPEŘÍCH. Zahájení akce ve 13.00 hodin zápasem FK Přepeře B, C vers. FK Pěnčín, utkání dětí z přípravky, od 17.00 hlavní program: fotbalové utkání FK Přepeře – AC Sparta. Pokus o překonání rekordu ve fotbalovém žonglování – Jan Skorkovský.

Neděle 5. srpna
FOTBAL / I. kolo MOL CUPU: FK Turnov – SK Polaban Nymburk. Začátek v 17.00 hodin.

Sobota 11. srpna
FOTBAL / I. A třída: Jenišovice – Lomnice, Semilsko-OP: Mírová – N. Ves (17.00).

Neděle 12. srpna
FOTBAL / divize: FK Turnov – FK Přepeře, Semilsko-OS: Rovensko B – Bozkov B (17.00).

Sobota 18. srpna
FOTBAL / divize: FK Přepeře – V. Hamry (10.30!), KP: Sedmihorky – Frýdlant, I. B třída: Pěnčín – Chrastava B (17.00), Přepeře B – Plavy, (13.30!), Semilsko-OS: Tatobity – Future (17.00).

Neděle 19. srpna
FOTBAL / Semilsko-OS: Přepeře C – Víchová (MFS Turnov!), Rovensko B – FKK/L C, (17.00).

Sobota 25. srpna
FOTBAL / KP: Rovensko – Chrastava (14.00), I. A třída: Jenišovice – Stráž p. R., Semilsko-OP: Mírová – Martinice (17.00).

Neděle 26. srpna
FOTBAL / divize: FK Turnov – Čáslav (17.00).

MAŠKOVA ZAHRADA
Hlavní letní atrakcí pro domácí i návštěvníky Turnova je areál koupaliště v Maškově zahradě, který je otevřen o prázdninách denně od 9.00 do 20.00 hodin. Zavřeno je pouze při nepřízni počasí, proto za deště a chladna sledujte internetové nebo facebookové stránky areálu. Viz www.maskova-zahrada.cz.

Jak to na koupališti aktuálně vypadá, zjistíte z on-line přenosu z webové kamery:

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.