Víkendové pozvánky

0

Rozuzlení letošního ročníku krajské hokejové ligy: Vyhraje Turnov, nebo Lomnice? Můžete také zajít do kina, do divadla, na šibřinky, na bál, v Ohrazenicích pořádají zajímavou akci, kterou nazvali: poMasopust…

Pátek 9. března
* MIKHAIL BARYSHNIKOV: PROSTOR. Švédský choreograf Mats Ek vytvořil duet pro světově proslulého tanečníka Mikhaila Baryshnikova a Anu Lagunu, která je Ekovou dvorní tanečnicí. Balet. Kino Sféra od 18.30 hodin. Vstupné 120 Kč.
* 28. SOKOLSKÉ ŠIBŘINKY. Téma: Voda, vodička. Hraje kapela Žízeň, jako host vystoupí Punčocháče. Kromě skvělé rockové hudby a pohodové atmosféry se můžete těšit na domácí koláče, chlebíčky, nakládané hermelíny a utopence. Sokolovna Turnov, Skálova ul., začátek ve 20.00 hodin. Vstupné 120 Kč v předprodeji, 150 Kč na místě. Předprodej vstupenek v Centru pro rodinu Náruč (budova sokolovny) – tel. 606 605 256.
Na sokolské šibřinky navazuje dětský karneval, koná se v sobotu 10. března od 14.00 hodin v sokolovně.

Sobota 10. března
* O PRINCEZNĚ, LUCIÁŠOVI A MAKOVÝCH BUCHTÁCH. Pohádka divadla CZiDivadlo Praha vypráví o princezně Albertině, která by se ráda vdávala, o čertovi Luciášovi, vrchním správci pekelného nepořádku, který si hledá nevěstu a o tom, co se všechno stane, když se spolu setkají. Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin. Vstupné 60 Kč.
* poMASOPUST v OHRAZENICÍCH. Ve 14.30 hodin bude u rybníka zahájen poMasopust 2018. Tématem letošního průvodu obcí, soutěží pro děti a následně i maškarního bálu bude ZIMNÍ OLYMPIÁDA, ale účastnit se může kdokoli v masce i bez masky. Od 17.00 hodin bude „sál“ v místní hospodě určen dětem a od 19.30 do 22.00 hodin dospělým. Masopustní občerstvení bude připraveno. TJ Sokol Ohrazenice se na vás těší!
* TURNOVANKA. Posezení při dechovce, hasičárna na Daliměřicích od 16.00 hodin, více na www.turnovanka.cz.
* JABLÍČKOVÝ ZAHRÁDKÁŘSKÝ BÁL. Pořádá Český svaz zahrádkářů v Rovensku pod Troskami, sál radnice od 20.00 hod. Vstupné 100 Kč, hrají Veselí pozůstalí, předprodej vstupenek u p. Brožka v hodinářství.

Sportovní pozvánky:

Pátek 9. března
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Troskovice – Hnanice (21.45) ZSLK.

Sobota 10. března
* VOLEJBAL, 2. národní liga mužů: Malá Skála – Hronov, tělocvična ZŠ od 10.00 a 14.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Performers – Všeň Pojizeří (19.45), Raptoři – Sokol Turnov (22.00) ZSLK.

Neděle 11. března
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Modřišice – Black Hawks (18.30) ZSLK.
* LEDNÍ HOKEJ: V případě prohry turnovských hokejistů v pátek v Lomnici nad Popelkou se hraje rozhodující duel na turnovském zimním stadionu v neděli 11. března od 17.00 hodin.
* FUTSAL, divize: FC Dalmach – Combix Ústí n L. Hala TJ ve Skálově ulici od 19.00 hodin.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.