Víkendové pozvánky

0

Tento víkend je to především divadelní přehlídka Modrý kocour, v nabídce je více než dvacítka zajímavých představení. Sportu vévodí semifinále hokejové play-off krajské ligy. Dnes turnovští hráči zajíždějí do České Lípy, pokud zvítězí, postoupí do finále, jinak se rozhodující třetí zápas odehraje hned následující den, tedy v sobotu 24. února od 17.00 hodin v Turnově!

Středa 21. – neděle 25. února
* MODRÝ KOCOUR. Modrý kocour už dávno není pouze druhým největším festivalem amatérského divadla v České republice. Do Turnova, už na 23. ročník festivalu, opět zavítají profesionálové, loutková divadla, filmový režisér Michal Samir povede hereckou dílnou a nebudou chybět ani hudební lahůdky z Prahy – vyhlášená experimentální rapová formace Mutanti hledají východisko a DJ Mardoša, člen slavné kapely Tata Bojs. Divadelní festival. KC Střelnice a Městské divadlo Turnov. Více na www.festival-modry-kocour.cz.

 

Sobota 24. února
* TURNOVANKA. Posezení při dechovce, hasičárna na Daliměřicích od 16.00 hodin, více na www.turnovanka.cz.
* HASIČSKÝ PLES v Rovensku pod Troskami v sále radnice. Hraje Gradace, vstupné 100 Kč. Pořádá SDH Hrubá Skála.

Sportovní pozvánky:

Pátek 23. února
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Modřišice – Raptoři (18.45), ZSLK.

Sobota 24. února
* HÁZENÁ, 6. ročník memoriálu Lubomíra France – turnaj pro starší žákyně. Zúčastněná družstva: Házená Mělník, TJ Sokol Kobylisy, DHK Baník Most, DHK Slavia Praha (A, B), TJ Slavoj Tachov, HK Spartak Ústí nad Labem a domácí TJ Turnov. Turnaj bude probíhat v hale TJ ve Skálově ulici od 9.00 do 18.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Black Hawks – Sokol Turnov (19.45), Troskovice – Performers (22.00), ZSLK.

Neděle 25. února
* OSLAVY 20 LET KLUBU TJ TURNOV – FLORBAL. Program probíhá v hale TJ ve Skálově ulici od 13.15 hodin zápasem legend, od 14.30 hodin se představí A tým, v 15.15 hodin proběhne uvedení do síně slávy a od 15.30 hodin začíná zápas A týmu. Ve sportbaru TJ bude připravena klubová výstava. Více na www.florbalturnov.cz.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Všeň-Pojizeří – Hnanice (18.30), ZSLK.
* FUTSAL, divize: FC Dalmach – Betis Kadaň. Sportovní hala TJ od 19.00 hodin.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.