Víkendové pozvánky

0

Dnes večer na Střelnici Městský ples, Hasičský ples a následně v sobotu dětský karneval proběhne v Rovensku pod Troskami, v sobotu můžete zajet na masopust na Sychrov, večer je potom na Střelnici Ples absolventů a přátel „hotelovky“. Bohatá a zajímavá je také nabídka sportovní. Dnes večer bojují volejbalisté o úspěch v této sezoně (19.30), totéž v sobotu hokejisté (16.00)!

Pátek 16. února
* MĚSTSKÝ PLES ODSTARTUJE AKCE K VÝROČÍ VZNIKU REPUBLIKY, 9. ročník. Město Turnov srdečně zve milovníky tance, hudby a dobré zábavy na Městský ples, který se koná od 20.00 hodin ve velkém sále Kulturního centra Střelnice. Těšit se můžete na pestrý kulturní program či bohatou tombolu. K tanci a poslechu bude hrát Orchestr Ladislava Bareše. Výtěžek plesu bude použit na podporu setkávání dětí a mládeže se seniory a jejich společných aktivit na oddělení následné péče v turnovské nemocnici a v Domově důchodců Pohoda.
* HASIČSKÝ BÁL A DĚTSKÝ KARNEVAL od 20.00 v sále radnice v Rovensku pod Troskami. K poslechu a tanci hraje skupina Styl. Předtančení – taneční skupina ILMA, vstupenky k zakoupení na místě. Druhý den – 17. února – od 13.00 hodin dětský karneval s rejem masek a dětskou diskotékou. Vstupné dobrovolné.

Sobota 17. února
* 8. ZÁMECKÝ MASOPUST NA ZÁMKU SYCHROV. Tradiční česká řemesla (sklář, keramik, výrobce dřevěných hraček…) doplní pochopitelně klasická zabíjačka, která neodmyslitelně k masopustu patří, zrovna tak jako sladkosti z kynutého těsta. Nebude chybět ani masopustní průvod. Náladu akce podtrhne národopisný soubor Krkonošský Horal z Vrchlabí a folklorní soubor Horačky, který se zaměřuje na lidové písně z Podještědí. Pro děti zahraje jednu ze svých pohádek loutkové divadlo TOY MASCHINE. Zámecký park od 9.00 do 16.00 hodin.
* PLES ABSOLVENTŮ A PŘÁTEL OAHŠ. Pořádá ve spolupráci se školou Spolek přátel Obchodní akademie a Hotelové školy. Sál Střelnice od 20.00 hodin. Hraje orchestr Ladislava Bareše, moderuje herec Miroslav Šimůnek. Zajímavý doprovodný program, slosování vstupenek o ceny, občerstvení. Vstupné 800 Kč, výtěžek z plesu bude použit na rozvoj aktivit studentů. Vstupenky v předprodeji v recepci KCT na Střelnici a v sekretariátu školy ve Zborovské ulici (tel. 481 350 011).

Neděle 18. února
* JAZZOVÝ PODVEČER. Pizzeria Maškovka od 18.00 hodin, hrají Jazz Lédl Q a Šumný jazz Semily.

Sportovní pozvánky:

Pátek 16. února
* VOLEJBAL, 1. liga: Čtvrtfinálové utkání play-off TJ Zikuda Turnov – Volleball NYMBURK. Rozhodující páté utkání se odehraje na turnovské palubovce od 19.30 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Sokol Turnov – Performers (21.45), ZSLK.

Sobota 17. února
* TURNAJ VE STOLNÍM TENISE, Memoriál Antonína Horského. Již 44. ročník turnaje dvojic. Hrát mohou registrovaní i neregistrovaní, startovné za družstvo 150 Kč, prezentace od 7.00 do 8.00 hodin. KD Kacanovy. Vítězné družstvo obdrží putovní pohár a družstva na 1. až 3. místě získají věcné ceny. Pořádá Sokol Kacanovy ve spolupráci s obcí.
* STOLNÍ TENIS, divize A – muži: Sokol Turnov – SKST Liberec F. Sokolovna ve Skálově ulici od 16.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ, krajská liga mužů, semifinále: HC Turnov 1931 – Česká Lípa. Zimní stadion L. Koška od 16.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Hnanice – Raptoři (18.45), Troskovice – Modřišice (21.00), ZSLK.

Neděle 18. února
* STOLNÍ TENIS, divize A – muži: Sokol Turnov – Jiskra Raspenava. Sokolovna ve Skálově ulici od 10.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Black Hawks – Všeň-Pojizeří (18.30), ZSLK.

KULTURA, SPORT, KINO

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.