Víkendové pozvánky

0

Dnes večer na Střelnici Městský ples, Hasičský ples a následně v sobotu dětský karneval proběhne v Rovensku pod Troskami, v sobotu můžete zajet na masopust na Sychrov, večer je potom na Střelnici Ples absolventů a přátel „hotelovky“. Bohatá a zajímavá je také nabídka sportovní. Dnes večer bojují volejbalisté o úspěch v této sezoně (19.30), totéž v sobotu hokejisté (16.00)!

Pátek 16. února
* MĚSTSKÝ PLES ODSTARTUJE AKCE K VÝROČÍ VZNIKU REPUBLIKY, 9. ročník. Město Turnov srdečně zve milovníky tance, hudby a dobré zábavy na Městský ples, který se koná od 20.00 hodin ve velkém sále Kulturního centra Střelnice. Těšit se můžete na pestrý kulturní program či bohatou tombolu. K tanci a poslechu bude hrát Orchestr Ladislava Bareše. Výtěžek plesu bude použit na podporu setkávání dětí a mládeže se seniory a jejich společných aktivit na oddělení následné péče v turnovské nemocnici a v Domově důchodců Pohoda.
* HASIČSKÝ BÁL A DĚTSKÝ KARNEVAL od 20.00 v sále radnice v Rovensku pod Troskami. K poslechu a tanci hraje skupina Styl. Předtančení – taneční skupina ILMA, vstupenky k zakoupení na místě. Druhý den – 17. února – od 13.00 hodin dětský karneval s rejem masek a dětskou diskotékou. Vstupné dobrovolné.

Sobota 17. února
* 8. ZÁMECKÝ MASOPUST NA ZÁMKU SYCHROV. Tradiční česká řemesla (sklář, keramik, výrobce dřevěných hraček…) doplní pochopitelně klasická zabíjačka, která neodmyslitelně k masopustu patří, zrovna tak jako sladkosti z kynutého těsta. Nebude chybět ani masopustní průvod. Náladu akce podtrhne národopisný soubor Krkonošský Horal z Vrchlabí a folklorní soubor Horačky, který se zaměřuje na lidové písně z Podještědí. Pro děti zahraje jednu ze svých pohádek loutkové divadlo TOY MASCHINE. Zámecký park od 9.00 do 16.00 hodin.
* PLES ABSOLVENTŮ A PŘÁTEL OAHŠ. Pořádá ve spolupráci se školou Spolek přátel Obchodní akademie a Hotelové školy. Sál Střelnice od 20.00 hodin. Hraje orchestr Ladislava Bareše, moderuje herec Miroslav Šimůnek. Zajímavý doprovodný program, slosování vstupenek o ceny, občerstvení. Vstupné 800 Kč, výtěžek z plesu bude použit na rozvoj aktivit studentů. Vstupenky v předprodeji v recepci KCT na Střelnici a v sekretariátu školy ve Zborovské ulici (tel. 481 350 011).

Neděle 18. února
* JAZZOVÝ PODVEČER. Pizzeria Maškovka od 18.00 hodin, hrají Jazz Lédl Q a Šumný jazz Semily.

Sportovní pozvánky:

Pátek 16. února
* VOLEJBAL, 1. liga: Čtvrtfinálové utkání play-off TJ Zikuda Turnov – Volleball NYMBURK. Rozhodující páté utkání se odehraje na turnovské palubovce od 19.30 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Sokol Turnov – Performers (21.45), ZSLK.

Sobota 17. února
* TURNAJ VE STOLNÍM TENISE, Memoriál Antonína Horského. Již 44. ročník turnaje dvojic. Hrát mohou registrovaní i neregistrovaní, startovné za družstvo 150 Kč, prezentace od 7.00 do 8.00 hodin. KD Kacanovy. Vítězné družstvo obdrží putovní pohár a družstva na 1. až 3. místě získají věcné ceny. Pořádá Sokol Kacanovy ve spolupráci s obcí.
* STOLNÍ TENIS, divize A – muži: Sokol Turnov – SKST Liberec F. Sokolovna ve Skálově ulici od 16.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ, krajská liga mužů, semifinále: HC Turnov 1931 – Česká Lípa. Zimní stadion L. Koška od 16.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Hnanice – Raptoři (18.45), Troskovice – Modřišice (21.00), ZSLK.

Neděle 18. února
* STOLNÍ TENIS, divize A – muži: Sokol Turnov – Jiskra Raspenava. Sokolovna ve Skálově ulici od 10.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Black Hawks – Všeň-Pojizeří (18.30), ZSLK.

KULTURA, SPORT, KINO

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.