Víkendové pozvánky

0

Dnes večer swingový večer v divadle, v sobotu Den architektury v Turnově, koncert k výročí kapely Snap Call na Střelnici. Hraje se fotbal a hokej…

Pátek 30. září
* CAROLINE TANČÍ SWING S THE SWINGS. Sopranistka Karolína Cingrošová po boku pánského vokálního kvarteta The Swings! Swingový koncert s neskonale romantickým příběhem. Přijďte si vychutnat příběh s happyendem a vtipným vyústěním, který je plný známých a krásných melodií G. Gershwina nebo J. Ježka a zazní v něm písně jako „Jsem dívka k rytmu zrozená“, „It´s only a paper moon“ a další hity. Městské divadlo Turnov od 19.00 hodin, základní vstupné 260 Kč, senioři 230 Kč, studenti 130 Kč v předprodeji.

Sobota 1. října
* DEN ARCHITEKTURY V TURNOVĚ. Turnov se může pochlubit množstvím zeleně, a to v blízkosti samotného středu města i v jeho okolí. Proto jsme pro vás v letošním roce připravili na 1. října zajímavou procházku turnovskou zelení pod názvem Turnovské parky – jejich historie, současnost a budoucnost. Sraz bude ve 14.00 hodin u venkovní expozice Geoparku Český ráj vedle Kamenářského domu. V rámci procházky projdeme městský park, Rývovy a Metelkovy sady. Posledním zastavením bude areál v Dolánkách, kde bude představena studie na jeho revitalizaci. Kromě příjemné procházky a zajímavého povídání budete mít možnost se setkat i s architekty jednotlivých úprav a realizací Ondřejem Smolíkem a Jaromírem Kosnarem z ateliéru AND z Prahy, kteří jsou autory revitalizací turnovských parků. Mottem letošního ročníku je „Nebourej, transformuj“ a je z velké části zaměřen na ekologický, ekonomický a etický rozměr architektury a výstavby. Zvou: Václav Hájek a Eliška Gruberová (Turnovské památky a cestovní ruch)
* LEDNÍ HOKEJ / KLM: HC Turnov 1931 – Varnsdorf (17.00), Zimní stadion Ludvíka Koška.
* FOTBAL / I. A třída: Pěnčín – Vesec, I. B třída: Mírová – FC Pěnčín B, Semilsko-OP: Tatobity – Turnov B (vše 16.00).
* 10 LET SNAP CALL. Přijďte oslavit 10 let kapely Snap Call. Koncert spojený se křtem prvního alba. Jako host vystoupí kapela Bodlák. KC Střelnice, velký sál, začátek v 19.00 hodin.

Neděle 2. října
* FOTBAL / Divize: FK Turnov – Dobrovice, Jablonecko-OP: Jenišovice – Lučany B, Malá Skála – Kokonín, Semilsko-OS: Rovensko B – SFS D. Branná (vše 16.00).

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.