Víkendové pozvánky

0

Dnes proběhne před Střelnicí již 18. ročník hudebního festivalu Funkin´ Turnov, na nádvoří sychrovského zámku můžete vidět divadelní představení Saturnin, v sobotu je chovatelská výstava v hale u zastávky ČD, hasiči v Rovensku pod Troskami slaví 140 let. Na neděli jsou připraveny Zámecké slavnosti ve Svijanech (ZDE).

Pátek 24. června
* NOHEJBAL / KP: Příšovice – Lučany (17.00), hřiště u sokolovny.
* FUNKIN´ TURNOV 2022. Již 18. ročník funkového festivalu se připojuje k oslavám 750 let Turnova a přizpůsobil tomu i letošní line up. Významná část účinkujících má totiž své kořeny v Turnově. Tradičně poslední červnový pátek tak vystoupí před Střelnicí: What The Funk, Paulie Garand & band, Aiko, Funk Corporation a Lety mimo. Začátek v 18.00 hodin, vstupné v předprodeji 300 Kč, v den konání akce 350 Kč, děti do 15 let zdarma. (POZOR! Pro nepřízeň počasí byla akce zrušena a proběhne v náhradním termínu.)

Pátek 24. a sobota 25. června
* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV: Saturnin. Rodinná komedie plná humoru a živé hudby vás přenese do noblesní prvorepublikové atmosféry a ukazuje, jak to vypadá, když se sluha stane de facto pánem svého zaměstnavatele. Hrají členové Městského divadla Mladá Boleslav. Začátek vždy ve 20.30 hodin.

Sobota 25. června
* LEGOPROJEKT. Od úterý vzniká v prostorách Žluté ponorky v Husově ulici město z lega. Najdete zde i několik staveb z Turnova. Vernisáž proběhne v 10.00 hodin.
* MÍSTNÍ VÝSTAVA KRÁLÍKŮ A DRŮBEŽE v chovatelské hale u zastávky ČD Turnov-město od 8.00 do 15.00 hodin. Výstava je spojena s prodejem kuřic od 8.00 do 11.00 hodin. Možnost zakoupení vystavovaných zvířat. Prodej krmiva ZEA Sedmihorky. Za pěkného počasí od 9.00 hodin vyjížďka kočárem zdarma a ukázka králičího hopu přes překážky, dálky a výšky. Dětský koutek. Všechna zvířata si můžete pohladit a pochovat. Pořádá ZO ČSCH Turnov 1.
* OSLAVY 140 LET SDH ROVENSKO POD TROSKAMI. Program:
9.00 okrsková soutěž pro děti a dospělé v prostoru víceúčelového sportoviště nad školou, po skončení soutěže pokračování programu v prostorách hokejového stadionu
13.00–17.00 výstava současné i historické techniky
14.00 zahájení slavnosti: úvodní slovo představitelů města Rovensko pod Troskami a Sboru dobrovolných hasičů Rovensko pod Troskami, doprovodný program v prostorách hokejového stadionu a jeho okolí, vystoupení mažoretek All Stars Turnov
18.30 kapela NARUBY BAND (vstupné 140 Kč)
21.00 kapela ROUDEN BAND
22.00 ohňová show Fireshow JBC
Více na www.sdh-rovensko.cz a FB: Sbor dobrovolných hasičů v Rovensku pod Troskami

Neděle 26. června
* 17. ROČNÍK SETKÁNÍ S ČESKOU PÍSNIČKOU. Letní vystoupení orchestrů a dechových hudeb. Jako první vystoupí Dechová hudba Jaroslava Kužela. Místo konání: u obecního domečku v Samšině, začátek ve 14.00 hodin. Pořádá Klub přátel české písničky, z. s.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.