Víkendové pozvánky

0

Dnes divadelní představení v pobočce knihovny na nádraží, zítra masopust v Rovensku pod Troskami a od 15.00 hodin Koncert pro Ukrajinu před Střelnicí. Hraje se i fotbal, basketbal a florbal.

Pátek 4. března
* ČTENÍ KE KAFI. Autorské divadlo MALÉhRY Daniely a Nikoly Zbytovských a Barbory Seidlové přichází opět s něčím nevšedním. Po několika úspěšných divadelních inscenacích se rozhodly vytvořit pořad, který nabídne možnost bližšího kontaktu s publikem, přímé reakce a sdílení. Scénické čtení z rukopisů Daniely Zbytovské v podání hereček divadla MALÉhRY jsou doplněny úsměvnými komiksy Venduly Chalánkové. Vstupné 150 Kč (v předprodeji 100 Kč). Brněnské divadlo v turnovské knihovně na vlakovém nádraží, začátek v 18.00 hodin.
* MATURITNÍ PLES SUPŠ A VOŠ TURNOV. Plesová sezona, KC Střelnice od 19.00 hodin, vstupné 300 Kč.

Sobota 5. března
* BĚTUŠKA A KOUZELNÝ HRAD. Veselá pohádka podle Boženy Němcové, do které se zapojí i děti. Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin, vstupné 100 Kč.
* FOTBAL / Zimní příprava: FK Turnov – Benátky (11.00) UMT.
* MASOPUST V ROVENSKU POD TROSKAMI. Místní Okrašlovací spolek a město Rovensko p. Tr. si dovolují pozvat ctěné občanstvo, jakožto i milé hosty na tradiční masopust. Sraz maškar v ulici Na Týně od 14.30 hod. Masopustní průvod projde městem a veselí vyvrcholí v sále radnice na náměstí, kde bude postaráno o občerstvení. Masopustní průvod doprovodí tradičně rovenská kapela „Masopustní úterý“.
* TURNOV PRO UKRAJINU. Před turnovskou Střelnicí se od 15.00 hodin uskuteční benefiční koncert pro Ukrajinu. Vystoupí: Michal Hrůza, Mackie Messer Klezmer Band, Waldovy Matušky, Musica Fortuna, RozumBrothers, Ondřej Halama, The Boband, David Elis a další. Výtěžek poputuje na účet Velvyslanectví Ukrajiny v ČR, zřízený pro nákup obranného materiálu.
* FLORBAL / Play-down NL, muži: Turnov – Kobylisy (18.00 hod.) hala TJ.

Neděle 6. března
* BASKETBAL / východočeská liga, muži: Turnov – Trutnov (10.00) hala TJ.
* FLORBAL / Play-down NL, muži: Turnov – Kobylisy (18.00 hod.) hala TJ.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.