ČERVNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

První pozvánky po útlumu, není jich mnoho, ale jsou, a doufejme, že jich bude přibývat.

Sobota 19. června
* DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY na Jizeře u turnovského autobusového nádraží. Závody jsou určeny pro děti do 15 let s doprovodem dospělého. Prezentace od 7.30 hodin, vlastní soutěž probíhá od 8.00 do 11.00 hodin. Pořádá Čs. rybářský svaz, MO Turnov. Více na www.crsmoturnov.cz.

Sobota 26. června
* VYSKEŘSKÝ HANDICAP. AMK Vyskeř pořádá jubilejní 15. ročník cyklozávodu Vyskeřský Handicap-SKALÁK 21. Závod je určený celkem pro sedm kategorií cyklistů (od 12 let a mladší až po od 50 let a starší). Připraveny budou tradiční časovka (4 km) a stíhačka (8 nebo 16 km). Zveme všechny příznivce zábavy a cyklistiky na příjemně strávený den v srdci Českého ráje. Podrobné propozice na: www.amkvysker.webnode.cz.

 

 


OSTATNÍ

* Nábor: TJ Turnov florbal. Hledáme kluky i holky ve věku od 6 do 15 let. Příležitost u nás dostane každý, kdo projeví zájem. Nejmenší děti (přípravka, elévové, elévky) trénují dvakrát týdně, v hale TJ, ve Skálově ulici (úterý a čtvrtek 14.30–16.00). Dorazte na kterýkoliv trénink a můžete si florbal nezávazně vyzkoušet.
Více informací hledejte na www.florbalturnov.cz. Kontakt: zaleskyfrantisek@seznam.cz, 792 305 817

* TURNAJ ČTYŘ MŮSTKŮ. Příměstský tábor pod patronací Klubu lyžařů Turnov se uskuteční v areálu ve Struhách od 12. do 16. července. Program na každý den. Podrobnosti na www.klturnov.cz.

 

 

 

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.