Víkendové pozvánky

0

Víkend před nouzovým stavem bude ve znamení krajských voleb (ZDE), konají se i některé akce za dodržení hygienických opatření.

Pátek 2. října
* JIŘÍ LÁBUS – talk show HVĚZDNÁ SETKÁNÍ v KD Tatobity. Moderovaný večer se známými osobnostmi uměleckého a veřejného života. Cena vstupenek 190 Kč. Začátek v 19.00 hodin v sále KD v Tatobitech. Předprodej vstupenek na obecním úřadě.

Sobota 3. října
* DNY ARCHITEKTURY 2020 V TURNOVĚ. Již 10. ročník celorepublikové akce. Od 10.00 hodin je připravena návštěva nové expozice horolezectví v Muzeu Českého ráje s autory projektu z ateliéru Hipposdesign Praha. Od 14.00 hodin budete mít možnost si prohlédnout turnovské depo s rotundou a točnou a projet se historickým parním vlakem. Parní mašinka bude vyjíždět z turnovského nádraží ve 14.00 hodin.

Neděle 4. října
* DÝŇOVÁ HALLOWEENSKÁ DÍLNA. Tvůrčí výtvarná dílna pro rodiče s dětmi je věnována oblíbenému tvoření z dýní, strašidlům, svíčkám a halloweenské výzdobě do oken. Tvořit se bude opět pod vedením akademické malířky Evy Mastníkové, Simony Bakešové, Evy Šrajerové a Šárky a Verunky Klementových. Dětské oddělení knihovny v Jeronýmově ulici od 10.00 hodin.
* TAJEMNÍ IMPRESIONISTÉ. Jak impresionisté vnímali svět? Jaké techniky, barvy a světlo používali k zachycení reality? Umění v kině, filmová projekce, kino Sféra od 17.00 hodin.

Sportovní pozvánky:

Sobota 3. října
* BASKETBAL / východočeská liga, muži: TJ Turnov – Náchod (18.00). Hala TJ.
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Turnov, I. A třída: Jenišovice – FC Pěnčín, Sokol Pěnčín – Krásná Studánka, I. B třída: Mírová – Jablonec n. J. (vše 16.00).
* VOLEJBAL / KP2, ženy: Turnov B – Mnichovo Hradiště (10.00 a 13.00). Tělocvična ZŠ Skálova!

Neděle 4. října
* BASKETBAL / východočeská liga, muži: TJ Turnov – Rychnov n. Kn. (10.00).
* FOTBAL / Jablonecko-OP: Jenišovice B – Hodkovice B, Malá Skála – Zásada, Semilsko-OS: Rovensko B – Tatobity, Přepeře C – Zálesní Lhota (vše 16.00).
* VOLEJBAL / KP2, ženy: Turnov B – Prosek (10.00 a 14.00). Hala TJ.

Aktualizovaný přehled kulturních akcí ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.