SMRTELNÁ NEHODA, JIŽ ČTVRTÁ V TOMTO ROCE

0

Po pondělní vážné dopravní nehodě v Příšovicích, kde řidič osobního auta střet s vlakem přežil, přišla ve středu zpráva smutnější. Mladý řidič Škody Favorit přišel poblíž známé křižovatky Zelený háj, kde se dělí silnice od Turnova, Semil, Lomnice a Rovenska, o život. Podle mluvčí hasičů Ivy Michalíčkové došlo k nehodě ve středu 28. ledna před půl devátou dopoledne.

Řidič v blízkosti křižovatky ve vysoké rychlosti vyjel z vozovky a čelně narazil do stromu. „Bohužel utrpěl zranění neslučitelné se životem, lékař zdravotnické záchranné služby na místě konstatoval smrt. Podle informací od velitele zásahu vůz přerazil strom a přední částí se zaklínil do země, takže značně zdemolované vozidlo zůstalo stát ve svislé poloze opřeno o další stromy. Po ohledání místa nehody hasiči auto postavili zpět na kola, tělo 22letého muže museli z vraku vozu vystříhat hydraulickým nářadím,“ přiblížila tisková mluvčí. Příčina nehody je ve vyšetřování. Kromě nepřiměřené rychlosti se na nehodě mohl podepsat i technický stav vozidla, nebo náhlá zdravotní indispozice řidiče.

V lednu je to již čtvrtý zásah jednotek požární ochrany u dopravní nehody na území Libereckého kraje, kdy byl přímo na silnicích zmařen lidský život…

n200901281645_zap_50_09_nehoda

n200901281646_zap_51_09_nehoda

n200901281646_zap_52_09_nehoda

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.